Ką dovanoti vaikui gimtadienio proga?

dovana vaikui

Gimtadienio proga norisi nustebinti ir pradžiuginti mažąjį jubiliatą, o interneto platybėse galima rasti tūkstančius dovanų idėjų, tarp kurių nesunku paklysti.

 

Tad kaip nuspręsti, ką dovanoti vaikui gimtadienio proga?

Vaikas pats pasakys geriausios pramogos

Sprendimą visuomet gali palengvinti pats vaikas, dažnu atveju jis jau turi viziją, kokios dovanos gimtadienio proga norėtų. O jei šiemet nusprendėte savo atžalą nustebinti, pasirūpinkite gimtadienio dovana, kuri atitiktų vaiko pomėgius. Galbūt jūsų sūnus ar dukra senai troško išmokti važinėti riedučiais, o galbūt vis nenustoja pasakoti apie naują robotikos konstruktorių – štai jums ir atsakymas, ką dovanoti. Jei dovana dar ir skatins vaiką užsiimti nauja veikla, įgyti naujų įgūdžių – nušausite du zuikius vienu šūviu.

Dovana turėtų atitikti vaiko amžių. Patys mažiausieji lauks mylimo žaislo bei džiaugsis jūsų dėmesiu, o šiek tiek vyresni, jau septynerių sulaukę vaikai apsidžiaugs gavę progą papramogauti, išbandyti aktyvią, smagią veiklą. Tam puikiai tiks kartingai, batutų parkai, įvairios vandens pramogos ar aktyvus žaidimas lazeriais. Tokio amžiaus vaikams ypač svarbus laikas praleistas su bendraamžiais, todėl padovanojus pramogą padovanosite ir smagias akimirkas su draugais. Jei vaikas jau paauglys, gera dovana – pinigai. Taip ne tik leisite vaikui išsirinkti tai, ko jis nori, bet ir parodysite pasitikėjimą jo gebėjimu pačiam tvarkytis su savo pinigais.

Geriausios dovanos – įspūdžiai ir prisiminimai!

Šiek tiek kebliau, jei keliaujate į vaiko draugo gimtadienį, tuomet dovaną gimtadienio proga išrinkti sunkiau, tačiau neverta panikuoti. Pasitarkite su savo sūnumi ar dukra, paklauskite, ką mėgsta draugas. Jeigu planuojate dovanoti pinigus, pernelyg nesukite galvos dėl sumos – vaiko draugui svarbiausia, kad į gimtadienį atėjo mylimas draugas, o ne kokia suma bus vokelyje.

Jei vis dėlto abejojate, ar pinigai tinkama dovana vaikui – dovanokite čekį apsipirkimui žaislų ar stalo žaidimų parduotuvėje. Jei vaikas aktyvus, puiki dovana – dovanų kuponas pramogai. Tokį čekį galite įsigyti ir Lazertrone: pradžiuginsite ne tik gimtadienio kaltininką, bet ir su juo kartu žaidime dalyvausiančius draugus.

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.