Kalėdų dovanos: daiktus iškeiskite į gerą laiką!

Namuose kvepia mandarinais, gatvės nupuoštos girliandomis, o parduotuvėse gražiai išsirikiavę jau stovi šokoladiniai Kalėdų seneliai… Taip taip – tai reiškia, kad iki švenčių liko visai nedaug, o dovanos pačios po eglute neatsiras. Vis dėlto, išrinkti dovanas patiems artimiausiems – vaikams, broliams, sesėms – itin atsakingas darbas, kurį norisi atlikti tobulai. Padėsime jums išrinkti smagią ir nepamirštamą dovaną!

Daiktai išmetami, o prisiminimai lieka

Kasmet parduotuvių lentynos būna nukrautos įvairiausiais daiktais spalvingose pakuotėse, kurie perkami dovanų nepriklausomai nuo to, bus panaudoti, ar ne. Vienas ryškiausių pavyzdžių yra vaikiški žaislai, kurių pasiūla šiandien – didžiulė. Įvairiausių žaislų pridovanoja tėvai, seneliai, draugai ir kaimynai, tačiau ar kada pagalvojote, kiek iš jų vėliau guli kampe pamiršti arba yra išmetami, nes sugedo, sulūžo ar tiesiog pabodo?

Galbūt šios šventės yra puiki proga sumažinti daiktų vartojimą ir paskatinti artimuosius užuot įteikus dar vieną žaislą, padovanoti vaikui teigiamas emocijas? Tai gali būti laikas kartu kelionėje, baseine, zoologijos sode ar žaidimų kambaryje. Juk kur kas maloniau kaupti prisiminimus nei daiktus!

Nepamirštama pramoga Lazertrone

Jeigu norite padovanoti vaikui tooookią pramogą, apie kurią jis kalbės dar ilgą laiką, jums nedelsiant reikia įsigyti Lazertrono dovanų kuponą! Lazeriu pramogų erdvėje jaunuolis kartu su savo draugais turės progą pasijausti tikru superherojumi, išbandyti lazerinius šautuvus ir atlikti jam skirtas misijas. Visai kaip kompiuteriniame žaidime, tik kur kas geriau! Tai – tobula pramoga aktyvaus laisvalaikio bei komandinių žaidimų mėgėjams.

PS. Subalansuota vaikams, tačiau puikiai tinka ir suaugusiems!

soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.