Kodėl verta rinktis Lasertag pramogą savo šventei?

Lasertag žaidimas lazeriais

Artėja vaiko gimtadienis ir nežinote, kuo jį nudžiuginti šiemet? O gal rengiate mergvakarį ar bernvakarį bei ieškote tobulos vakaro kulminacijos būriui draugų? Nors pramogų pasiūla šiandien yra visai nemaža, tačiau nepasidomėjus ar neatsižvelgus į vakarėlio svečių lūkesčius, galima labai nusivilti. Jeigu dar nebandėte lasertag žaidimo lazeriais – čia tai, ko seniai ieškojote!

 

Komandinis žaidimas įvairaus amžiaus žmonėms

Lasertag žaidimas lazeriais – pramoga, kuri patiks tiek mažiesiems, tiek suaugusiems! Ši aktyvi veikla pritaikyta įvairaus amžiaus žaidėjams, nes čia nėra intensyvaus fizinio krūvio ar tiesioginio kontakto su kitais žaidėjais. Kiekvienas gali pasirinkti tempą pagal savo pajėgumus, esant poreikiui, pailsėti ir tęsti linksmybes po pertraukėlės. Lasertag pramoga ­– puiki proga praleisti laiką su šeima, draugais ar kolegomis.

Suaugusiesiems tai puikus būdas atsipalaiduoti po darbų, pakeisti aplinką ir išsikrauti. Daugelis išeina iš Lazertrono paleidę visas neigiamas emocijas bei su šypsenomis veide. Visgi, bene labiausiai l šėlti azerių arenoje mėgsta vaikai. Čia jie gali įsijausti į mėgstamų superherojų vaidmenis ir pasinerti į kvapą gniaužiančius nuotykius. Žaidimas skatina komandiškumą, strateginį bei loginį mąstymą, padeda lavinti bendravimo įgūdžius.

Paprasta ir saugu

Šventės metu įprastai nesinori per daug apkrauti proto, todėl žaidimai su sudėtingomis taisyklėmis gali neteikti labai didelio susidomėjimo ar suerzinti dalyvius. Lasertag pranašumas – šis žaidimas yra nesunkus, jo taisyklės yra paprastos, be to, jas paaiškina instruktoriai, kurie ir prižiūri bei koordinuoja žaidimą.

Tai saugi alternatyva žaidimams, kuriuose naudojami šratai ar dažų kapsulės. Lazertrone naudojamos nekenksmingos infraraudonųjų spindulių technologijos, kurios nesukelia jokios žalos sveikatai. Papildomo komforto žaidėjams ir mažiau rūpesčių tėveliams tenka dėl to, kad erdvės visuomet yra švarios, pramoga nekontaktinė, tad vieninteliai nešvarumai gali likti nuo gimtadienio torto, kurį galima skanauti Lazertrono poilsio zonoje.

Įspūdžiai, kurie atmintyje išliks ilgam

Lasertag žaidimas lazeriais yra puiki pramoga ne tik viduje, bet ir lauke. Čia galite susikurti savo kliūčių ruožą, pasiskirstyti vaidmenimis ir pasiduoti laukinei priešų medžioklei. Dar vienas Lazertrono privalumas – jį galima žaisti bet kuriuo paros metu. Lauke galite žaisti tiek tamsoje, tiek šviesoje, o žaidžiančius patalpoje pasitiks kruopščiai atrinktos kliūtys bei specialieji efektai.

Taigi, Lasertag – puiki galimybė pasijausti tikrą nuotykių dvasią, išbandyti savo sugebėjimus bei kurti tvirtus ryšius tarp komandos narių. Registruokitės ir padovanokite vaikui geriausią gimtadienį!

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.