Vaiko gimtadienis be rūpesčių įmanoma!

vaiko gimtadienis

Artėjantis vaiko gimtadienis kelia klausimą – kuo nustebinti savo mažąjį šiemet? Galbūt pakviesti daugiau draugų, palepinti vaiką nematytais skanėstais, o gal pasirinkti išskirtinę pramogą? Siūlome viską viename!

 

Didelis draugų būrys ir (ne)sugriauti namai – vaiko gimtadienis be rūpesčių!

Atžalai augant, dažniausiai auga ir jo draugų ratas, todėl kasmet gimtadienio svečių sąrašas vis ilgėja. Reikia apsvarstyti, kur juos sutalpinti, ką skanaus pagaminti ir kuo užimti. Be to, didelis draugų būrys dažniausiai reiškia mažai tvarkos namuose. Šventės organizavimas, pasiruošimas bei maisto gaminimas ir taip atima nemažai laiko, tad mintys apie betvarkę po vakarėlio neretai verčia tėvelius susimąstyti apie kuklesnį gimtadienį.

Turint didelę namų erdvę, sutalpinti gimtadienio svečius nėra taip sudėtinga, tačiau išvengti triukšmo retai kada pavyksta. Juk kai smagu, norisi juoktis garsiai, šokti ir dainuoti! Deja, kaimynai tikriausiai nepritartų šiam teiginiui. Tad geriausias variantas vaiko gimtadienio šventei – erdvė, kurioje nereikės tildyti muzikos ar tramdyti juoko.

Lazertronas – pramoga, kuri patiks ir mažiems, ir dideliems

Koks gimtadienis be pramogų? Tiesa, norint mažajam sukaktuvininkui bei jo svečiams padovanoti nepamirštamus įspūdžius, teks gerokai pasistengti. Juk šiuolaikiniai vaikai yra tikri pramogų ekspertai. Idealu, jeigu gimtadienio veiklos tiktų tiek mergaitėms, tiek berniukams, būtų interaktyvios ir dar nepabodusios.

Siūlome variantą, su kuriuo tikrai neprašausite! Nors pašaudyti tikrai reikės… Kviečiame vaiko gimtadienį švęsti Lazertrone! Lazerių erdvė – tobula pramoga aktyvaus laisvalaikio bei komandinių žaidimų mėgėjams! Ji tinka įvairaus amžiaus vaikams ir suteikia galimybę patirti nepakartojamas emocijas.

Be to, švenčiant gimtadienį Lazertrone, nuo tėvelių pečių nukrenta didžiulė našta, nes nereikia rūpintis šventės organizavimu, patalpų tvarka, vaikų priežiūra ar baimintis, ką kaimynai pasakys dėl triukšmo. Vaiko gimtadienis be rūpesčių – užsiregistruokite, atveskite savo atžalas, palikite jiems vaišių ir leiskite pasinerti į lazerių pasaulį. Dalyvauti patiems tėveliams nėra būtina, nes linksmybėmis, tvarka bei saugumu pasirūpins Lazertrono darbuotojai.

Akimirkos iš veiklų, vykstančių lazertrone:

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.