Vaiko gimtadienis: renkam pramogą!

Artėjantis vaiko gimtadienis kasmet reikalauja vis išradingesnių sprendimų – besikeičiančių technologijų amžiuje sunku nustebinti augantį vaiką. Ką rinktis, rengti gimtadienį patiems ar patikėti jo organizavimą animatoriui, o galbūt keliauti į žaidimų kambarį?

 

Išrinkti ar leisti išsirinkti?

Atsižvelkite į vaiko pomėgius: jei jūsų dukrai ar sūnui ne prie širdies aktyvios pramogos, nepulkite rengti sporto žaidynių ir atvirkščiai, jei vaikas nenustygsta vienoje vietoje neorganizuokite rankdarbių pamokėlės. Juk šventė skirta vaikui, tad svarbiausia tai, ko norėtų jis pats. Pasiūlykite keletą idėjų ir leiskite išsirinkti pačiam, o jei norisi padaryti staigmeną, įsiklausykite į vaiko pasakojimus apie mėgstamas veiklas. Taip tikrai neparašausite.

Jei patys esate entuziastingi švenčių organizatoriai – puiku! Griebkite rašiklį ir susidarykite jūsų vaikui patinkančių veiklų sąrašą bei pradėkite ruoštis, dar geriau, jei tai darysite kartu su vaiku. Tačiau jei vaikų šventės nėra jūsų arkliukas, galima rasti gausybę kitų būdų surengti smagią staigmeną vaiko gimtadienio proga.

Tiesa, gimtadienio pramogas reikėtų rinkti ir pagal tai, kiek svečių planuojate sulaukti. Įprastai žaidimų kambariai ar kitos aktyvias pramogas organizuojančios įstaigos priima apie 10-12 vaikų. Nuvykus pramogauti į tam skirtą vietą išvengsite triukšmingo vakarėlio namuose, o pramogų organizatoriai pasirūpins vaikų užimtumu, sukurs išskirtinę atmosferą. Štai atvykus į Lazertrono patalpas vaikai ne tik lavins savo strateginius gebėjimus lazerių kovose, bet ir pasijaus tarsi tikrame mūšio lauke – apšvietimas, dūmai ir kliūtys padarys neišdildomą įspūdį.

Šiltuoju sezonu norisi švęsti vaiko gimtadienio gryname ore?

Jei turite didelį kiemą, o lauke geras oras, tuomet belieka neriboti fantazijos ir gimtadienio proga rengti nors ir olimpines žaidynes. Nemaža dalis vaikams skirtų pramogų gali atkeliauti ir į namus, todėl nebūtina kažkur vykti, kad gautumėte norimą paslaugą. Į jūsų sodybą gali atvykti ir Lazertrono komanda, kuri atsiveš visą lazerių šaudymo amuniciją, o jums beliks parinkti kliūtimis gausų plotą žaidimui.

Dar viena smagaus vaiko gimtadienio paslaptis – jūsų dalyvavimas. Vaikai džiaugiasi dovanomis, pramogomis ir staigmenomis, bet svarbiausias jiems – jūsų dėmesys. Todėl nesivaržykite ir sudalyvaukite viename iš žaidimų, įtraukite ir kitų vaikų tėvus. Tiesa, šiuo patarimu galima naudotis tik iki tam tikro amžiaus, paaugliai jūsų į savo veiklas priimti tikrai nebenorės. Tokiu atveju geriau pabūti stebėtoju ar linksmų akimirkų fiksuotoju su fotoaparatu rankose. Vaiko gimtadienio metu jūsų užduotis – būti ne tik šventės kūrėju, bet ir supratingu kompanionu, tuomet jūsų dukra ar sūnus tikrai džiaugsis gimtadienio akimirkomis!

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.