Vaiko gimtadienis be rūpesčių

vaiko gimtadienis

Vaiko gimtadienis – smagi ir reikšminga šventė, kurią norisi išsaugoti pačiuose gražiausiuose prisiminimuose. Norisi, kad būtų smagu tiek vaikui, tiek gimtadienyje dalyvaujantiems jo draugams, kad būtų pasirūpinta kokybišku maistu, gėrimais, žaidimais ir kitomis smulkmenomis.

 

Būtent dėl to vaiko gimtadienio planavimas dažnai pareikalauja nemažai laiko bei pastangų.

Pasirinkimų gausa

Vaikų gimtadieniai įprastai yra šventinė pramoga, tačiau kasmet ją išrinkti vis sudėtingiau, tiesa? Vaikai auga, jų pageidavimai irgi, tačiau norisi, kad kokybės ir kainos santykis išliktų optimalus. Išsirinkus pramogą, darbų sąrašas nesibaigia, reikia ją užsakyti, t. y. skambinti ir klausti, kokie yra laisvi laikai, kiek kainuoja ir pan. Jeigu pavyko viską suderinti iš pirmo karo, valio, pirmasis sunkumo lygis įveiktas!

Išsirinkus vietą, kartu su savo atžala pagalvokite, kaip ten pakviesite draugus. Tai galite padaryti ir sms žinute ar skambučiu, tačiau kur kas smagiau bus įteikti gimtadienio kvietimus. Tiesa, tuomet reikėtų juos sumaketuoti ar… bent jau nupiešti ir surašyti detales ranka.

Nesibaigiantis reikalų sąrašas

Pramoga yra, kvietimai irgi, o maistas? Vaikai smagiai praleidę laiką žaidimų erdvėje tikrai norės pasistiprinti, plius, reikia nepamiršti ir apie šventinį tortą. Jeigu šventės vieta nesiūlo maisto užsakymo paslaugos, reikia savarankiškai rasti tiekėjus, atlikti užsakymą, pasirūpinti vienkartiniais indais ir įrankiais, gėrimais. Pasidomėkite, ar įmanomas torto / užkandžių pristatymas, nes priešingu atveju tortą reikės šventės dieną (arba dieną prieš) palikti laiko atsiėmimui. Taip pat atsiklauskite, ar pramogų erdvės savininkai leidžia ten užkandžiauti, ar yra tam pritaikyta erdvė ir pan., jeigu ne, suplanuokite, kur vyksite pratęsti šventės.

Dar viena detalė, į kurią svarbu atkreipti dėmesį – mūsų šalyje dažnu atveju už švenčių vaišes ir netgi pramogas vis dar prašoma atsiskaityti grynaisiais pinigais. Norint nelikti be suplanuotų veiklų ir maisto, šiuo klausimu irgi būtina pasirūpinti.

Vaikų gimtadieniai be rūpesčių: viskas – vienoje vietoje. 

Jeigu ieškote, kas pasirūpins jūsų vaikų švente nuo kvietimų iki užkandžių, jums laikas aplankyti Lazertroną! Pirmiausia, čia nereikia eikvoti savo laiko, skambinti ir derinti kiekvieno niuanso. Užsukite į Lazertrono rezervacijų sistemą – čia matysite, kurie laikai yra užimti, kurie – laisvi bei kokios yra jų kainos. Išsirinkę jums tinkantį laiką, jį galėsite užsisakyti vos keliais paspaudimais – atsiskaitant per el. bankininkystę ar mokėjimo kortele. Esant poreikiui, galime išrašyti sąskaitą (tai paprastai yra aktualu įmonėms).

Taip pat galime pasirūpinti šventės tortu ir / ar užkandžiais! Jums tereikės, rezervuojant pramogą, rezervacijos formos eigoje matysite „Šventės komplektavimas“ skirtuką kur galėsite susidėlioti norimus užkandžius (picas) bei gėrimus. Maistas ir vienkartinius indai bus pristatyti į šventės vietą (pasirūpinsime, kad tortas būtų saugiai laikomas šaldytuve). Dėl grynųjų galite nesukti galvos, nes viską apmokėsite atlikdami užsakymą internetu.

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.