Kodėl verta rinktis Lazertroną įmonės vakarėliui ar komandos formavimui?

Įmonės vakarėlis ar teambuilding

Įmonės vakarėlis ar teambuilding unikalioje ir smagioje pramogoje kuri stiprins komandinį ryšį?

 

O galbūt svarstote kokia veikla galėtumėte paįvairinti įmonės kalėdinį vakarėlį? Šiame straipsnyje papasakosime, kodėl Lazertronas yra puikus pasirinkimas komandos formavimui ar jūsų įmonės šventei.

Įdomus ir įtraukiantis komandinis žaidimas

Su darbo kolegomis praleidžiame nemažą dalį savo laiko, o geriau vieniems kitus pažinti ir stiprinti komandinį ryšį padeda ne tik rytinis kavos puodelis ofise ar pokalbis prie pietų stalo, bet ir neoficialūs komandiniai susibūrimai. Smagiam laikui su kolegomis pasirinkus Lazertroną, tikrai nenuobodžiausite – tai įdomi ir įtraukianti, suaugusiems tinkanti pramoga, skatinanti komandiškumą ir bendradarbiavimą. Galėsite čia pasijausti tarsi veiksmo filme, kartu su kolegomis kurdami žaidimo strategijas ir išbandydami savo akies taiklumą. Žaidimas puikiai „pralaužia ledus“ ir skatina aktyvų kiekvieno dalyvio įsitraukimą. Iš patirties galime pasakyti, kad žaidimas tikrai sudomins ir buhalterius, ir IT sektoriaus darbuotojus ir visus kitus jūsų kolegas.

Užkandžiai ir šventės komplektavimas

Koks gi vakarėlis be maisto ir gėrimų? Atsinešti savo mėgstamų užkandžių į Lazertroną galite patys arba jais galime pasirūpinti mes. Užsakymo metu pasirinkus šventės komplektavimo paslaugą, jums nereikės niekuo rūpintis papildomai, nes atvykus į Lazertroną viskas bus jau paruošta smagiam jūsų vakarui su kolegomis. Tereikia išsirinkti norimus produktus kurių norėsite šventės metu iš mūsų tiekėjų registracijos metu.

Siūlomos erdvės ir žaidimų organizavimas

Jei panašių žaidimų iki šiol nesate žaidę, nesijaudinkite – taisyklės tikrai paprastos ir lengvai įsimenamos, o šaunūs Lazertrono instruktoriai išsamiai jums viską paaiškins ir pasirūpins žaidimų organizavimu. Pramogai siūlome dideles erdves, todėl žaidžiant turnyriniu būdu gali dalyvauti daug žaidėjų, o tai ypač svarbu įmonių vakarėliams. Taip pat, Lazertrone rasite ir poilsio erdves, kurios skirtos atsipalaiduoti, pabendrauti ir pasimėgauti užkandžiais. Tad kol vieni kolegos dalyvaus žaidime, kiti galės pabendrauti ir užkąsti poilsio erdvėse.
Jūsų patogumui, įmonių šventėms ar komandos formavimo susibūrimams išrašome sąskaitas faktūras.

Įmonės vakarėlis ar teambuilding Lazertrone – tai ne tik smagiai ir įdomiai praleistas laikas su kolegomis, bet ir sustiprintas tarpusavio ryšys ir tikra komandinė dvasia!

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.