Įmonių šventės

Smagiausi įmonės vakarėliai ar teambuildingai Lazertrone!

Įdomus ir nuotaikingas žaidimas lazeriais

Žaidimas lazeriais - pramoga kuri turi viską! Įtrauks visus dalyvius, skatins žaisti komandiškai ir sutvirtins tarpasmeninius ryšius! Lazertronas tai nepamirštamas nuotykis paliekantis nuoširdžius neišdildomus įspūdžius ir gerą nuotaiką!

1

Saugi ir moderni žaidimo įranga, bei detali žaidimo statistika

Kiekvienas lazerių šautuvas turi taikiklį, tad pelnyti taškų pavyks kiekvienam! Varžykitės su draugais lazerių kovose ir parodykite kas iš jūsų taikliausias. Lazertrone kiekvienas žaidėjas mato savo rezultatus!

2

Didelės žaidėjų grupės

Žaidėjų skaičius vienu metu nuo 8 iki 20! Pasirinkę miestą ir erdvę matysite maksimalų žaidėjų skaičių erdvės aprašyme. Jeigu planuojate kviesti žaidėjų daugiau nei leidžia žaidimo erdvė - puiku! Žaidimas tokiu atveju organizuojamas pasikeičiant sudarius daugiau nei dvi komandas!

3

Žaidimo instruktoriai

Patyrę instruktoriai viso žaidimo metu dalyviams pataria, padeda ir prižiūri bendrą tvarką. Taip pat visada pakonsultuoja visais jums rūpimais organizaciniais klausimais! Padėsime sudaryti komandas, suprasti žaidimo taisykles bei patarsime kaip tapti geriausiu žaidėju Lazertrone!

4

Sąskaitos faktūros

Įmonėms svarbus klausimas - sąskaitos faktūros. Tereikia registruojant žaidimą palikti įmonės duomenis ir sąskaita faktūra pasieks jus po įvykusio žaidimo!

5

Privačios poilsio erdvės

Užsakymo metu Lazertrone priskiriamos privačios poilsio erdvės. Žaidimų metu poilsio erdvėse galite leisti laiką kartu su kitais atvykusiais svečiais. O pasibaigus žaidimams turėsite papildomo laiko aptarti įspūdžius prie picos, gėrimų ar net torto!

6

Užkandžiai ir gėrimai

Jūsų patogumui užsakymo metu galite išsirinkti tortą, picas, gėrimus ir kitus šventei reikalingus įrankius! Jeigu mūsų produktai jums nepatrauklūs - ne bėda! Žaidimo metu galite mėgautis atsineštais užkandžiais ir gėrimais. Jokių apribojimų neturime!

7

Įdomus ir įtraukiantis komandinis žaidimas

 

Su darbo kolegomis praleidžiame nemažą dalį savo laiko, o geriau vieniems kitus pažinti ir stiprinti komandinį ryšį padeda ne tik rytinis kavos puodelis ofise ar pokalbis prie pietų stalo, bet ir neoficialūs komandiniai susibūrimai. Smagiam laikui su kolegomis pasirinkus Lazertroną, tikrai nenuobodžiausite – tai įdomi ir įtraukianti, suaugusiems tinkanti pramoga, skatinanti komandiškumą ir bendradarbiavimą. Galėsite čia pasijausti tarsi veiksmo filme, kartu su kolegomis kurdami žaidimo strategijas ir išbandydami savo akies taiklumą. Žaidimas puikiai „pralaužia ledus“ ir skatina aktyvų kiekvieno dalyvio įsitraukimą. Iš patirties galime pasakyti, kad žaidimas tikrai sudomins ir buhalterius, ir IT sektoriaus darbuotojus ir visus kitus jūsų kolegas.

Suorganizuokite kolektyvui kupiną įspūdžių įmonės vakarėlį ar teambuilding Lazertrone ir sužinosite, kurie kolegos

 

  • komandos lyderiai;
  • geriausi strategai;
  • patikimi sąjungininkai;
  • puikūs diplomatai.

 

Lazertronas skatina komandinį darbą bei padeda sustiprinti tarpusavio ryšį! Žaidimą surengia ir prižiūri mūsų instruktoriai, o dalyviai, nemėgstantys aktyvaus laisvalaikio gali naudotis mūsų poilsio erdvėmis.

Rezervuok
žaidimo
laiką

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.