Vaiko gimtadienis Kaune

Kas Tavęs laukia lazerių arenoje Kaune?

Privačios poilsio erdvės Kaune

Mūsų poilsio erdvėje yra įrankiai tortui bei kavos aparatas, kuriame galima nusipirkti kavos ar arbatos. Vienkartiniais indais gali pasirūpinti pats arba papildomai užsisakyti pas mus, rezervuodamas žaidimą šventės komplektavimo žingsnyje.

1

Šventės komplektavimas Kaune

Lazertronas siūlo ir šventės komplektavimo paslaugą, kurią pasirinkęs gali įsigyti viską – nuo užkandžių ir gėrimų iki įrankių ar šventinių papuošimų. Atsinešk gerą nuotaiką ir leisk kitkuo pasirūpinti mums! Jei nori, užkandžius ir tortą gali atsinešti savo, apribojimų tam nėra.

2

Žaidėjų grupės Kaune

Vienu metu abiejose salėse gali žaisti iki 12 žaidėjų. Čia taip pat galima organizuoti turnyrus, kuriuose gali dalyvauti daugiau nei dvi komandos, žaidimui vykstant pakaitomis (turnyrinės lentelės principu) Tai leidžia sukurti įdomų ir dinamišką užsiėmimą visiems šventės dalyviams.

3

Ar reikalinga apsauga Tavo akims?

Ne, Tavo akims lazeriniai šautuvai nėra kenksmingi, nes naudoja infraraudonuosius spindulius, kurie nėra matomi ir yra saugūs akims.. Žaidimų erdvėje naudojami lazeriniai  šviesų efektai nėra galingi ir nukreipti ne į dalyvių akis. Daugiau apie saugumą skaityk čia.

4

Specialūs pasiūlymai ir lojalumo programa

Vertiname kiekvieną savo klientą, todėl siūlome sisteminę lojalumo programą. Užsiregistravęs mūsų svetainėje ir per ją užsakęs žaidimą, gausi unikalią nuorodą, kuria galėsi dalintis su savo draugais. Jeigu draugas, su kuriuo buvo pasidalinta nuoroda taip pat užsisakys žaidimą, tau bus suteikta 5 Eur nuolaida kitam žaidimui.

5

Įtraukiantis ir nuotaikingas Lazerių žaidimas Kaune

Lazerių arenoje Lazertronas Kaune Tavęs laukia net dvi didelės žaidimų lazeriniais šautuvais erdvės: 380 ir 400 kvadratinių metrų skirtinguose aukštuose! Daugiau apie lazerinius šautuvus skaityk čia.

6

Vaiko gimtadienis Kaune

Jei nežinai, kur švęsti vaiko gimtadienį Kaune, turime tau super pasiūlymą:

Nepamirštama vaiko gimtadienio šventė Kaune, lazerių arenoje Lazertronas.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius nuo 7 iki 99 m. Pramoga skirta vaikams, moksleiviams, studentams ir suaugusiems.

 

Sveikas atvykęs į Lazertroną – vieną populiariausių erdvių Kaune vaikų gimtadienio šventėms. 

Šioje erdvėje gali pasinerti į jaudinančias kovas lazeriniais šautuvais! Žaidžiant pas mus pirmą kartą, rekomenduojame rinktis standartinę programą, kurios metu visi dalyviai stengiasi pelnyti kuo daugiau taškų mėgindami pataikyti priešininkams į specialius daviklius / juosteles. Žaidėjų pelnytus taškus sistema skaičiuoja automatiškai. Šio žaidimo principas – eliminacija. Vėliau galėsi išbandyti ir kitas smagias mūsų programas, pavyzdžiui, žaidimą rolėmis, kai žaidėjai gali ne tik šaudyti į priešą, bet ir naudoti įvairias papildomas šautuvo funkcijas (granatas, gydymą ar kulkų papildymą komandos nariams).

Gimtadienio pasiūlymas

Užsakant lazerių žaidimą gimtadienio šventei, Tavęs lauks išsamus 5-10 min. instruktažas, pasirinktos trukmės žaidimas (60 / 90 / 120 min.) ir 30 min. laikas poilsio zonoje. Žaidimo trukmė  gali būti pasirenkama individualiai, tačiau žaidimą pailginus, papildomas laikas poilsio erdvėje išlieka toks pat, t.y. 30 min. Čia keli mūsų patarimai, kurie  padės tau lengviau apsispręsti kiek laiko skirti pramogai. 

 

Pasiruošimas šventei

Rekomenduojame atvykti 15 minučių prieš žaidimą, kad spėtum be streso pasiruošti ir sutikti šventės svečius. 

SVARBU:

  • avėti patogią avalynę (rekomenduojame atskirai atsinešti sportinius batelius)
  • dėvėti patogią aprangą (tokią, kuri nevaržo judesių)
  • rekomenduojame prieš atvykstant perskaityti žaidimo taisykles 
  • būtinai atsivežti gerą nuotaiką!

Visomis kitomis smulkmenomis, reikalingomis smagiam ir įtraukiančiam žaidimui, pasirūpinsime mes. 

 

Apsilankykite mūsų pramogų erdvėje

Čia gali lengvai užsisakyti gimtadienio šventę ir daugiau sužinoti  apie mūsų pasiūlymus. Tegul Lazertronas tampa vieta, kur tavo vaiko gimtadienio šventė virs nepakartojama ir įsimintina!

Jei svajoji apie išskirtinę ir įsimintiną šventę savo vaikui, Lazertronas Kaune visuomet puikus pasirinkimas tiek jaukioms šeimos šventėms, tiek įspūdingoms fiestoms draugų apsuptyje

Kviečiame švęsti vaiko gimtadienį ir kituose miestuose: 

Vaiko Gimtadienis Vilniuje, lazerių arenoje Lazertronas

Vaiko Gimtadienis Klaipėdoje, lazerių arenoje Lazertronas

Vaiko Gimtadienis Šiauliuose, lazerių arenoje Lazertronas

 

Rezervuok
žaidimo
laiką

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.