Vaiko gimtadienis Šiauliuose

Švęsk Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose!

Privačios poilsio erdvės Šiauliuose

Poilsio erdvėje yra tortui reikalingi įrankiai ir kavos aparatas, kuriame galima nusipirkti kavos ar arbatos. Vienkartiniais indais pasirūpink pats arba papildomai užsisakyk pas mus rezervuodamas žaidimą šventės komplektavimo žingsnyje.

1

Šventės komplektavimas Šiauliuose

Lazertronas taip pat siūlo šventės komplektavimo paslaugą, kurią pasirinkęs gali įsigyti viską – nuo užkandžių ir gėrimų iki įrankių ar papuošimų. Atsinešk gerą nuotaiką ir leisk viskuo pasirūpinti mums! Jei nori, užkandžius ir tortą gali atsinešti ir savo, apribojimų tam nėra.

2

Žaidėjų grupės Šiauliuose

Vienu metu čia gali žaisti iki 10 žaidėjų. Arenoje galima organizuoti turnyrus, kuriuose gali dalyvauti daugiau nei dvi komandos, žaidimui vykstant pakaitomis (turnyrinės lentelės principu). Tai leidžia sukurti dinamišką ir įtraukiančią pramogą visiems šventės dalyviams.

3

Ar reikalinga apsauga Tavo akims?

Lazeriniai šautuvai naudoja infraraudonuosius spindulius, kurie nekenkia akims ir net nėra matomi, todėl jokia papildoma akių apsauga nėra reikalinga. Erdvėje naudojami lazeriniai šviesų efektai nėra galingi ir nenukreipti tiesiogiai į dalyvių akis. Daugiau apie saugumą skaityk čia.

4

Specialūs pasiūlymai ir lojalumo programa

Mes vertiname kiekvieną klientą, todėl siūlome sisteminę lojalumo programą. Klientas, užsiregistravęs mūsų svetainėje ir per ją užsakęs žaidimą, gauna unikalią nuorodą, kuria gali dalintis su kitais. Jeigu draugas, su kuriuo buvo pasidalinta nuoroda, taip pat užsako žaidimą – pirmajam žaidėjui suteikiama 5 Eur nuolaida.

5

Įtraukiantis ir nuotaikingas lazerių žaidimas Šiauliuose

Lazerių arenoje Lazertronas Šiauliuose Tavęs laukia 500 kvadratinių metrų žaidimų lazeriniais šautuvais erdvė. Daugiau apie šiuos šautuvus skaityk čia.

6

Vaiko gimtadienis Šiauliuose

Jei Tau kyla klausimas, kur švęsti savo vaiko gimtadienį Šiauliuose, turime tau pasiūlymą:

Nepamirštama vaiko gimtadienio šventė Šiauliuose, lazerių arenoje Lazertronas.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius nuo 7 iki 99 m. Skirta vaikams, moksleiviams, studentams ir suaugusiems.

 

Sveikas atvykęs į Lazertroną – vieną  populiariausių vaikų gimtadienio švenčių erdvių Šiauliuose. 

Šioje erdvėje gali pasinerti į super kovas  lazeriniais šautuvais! Žaidžiant pirmą kartą, rekomenduojame rinktis standartinę programą, kurios metu  žaidėjai siekia  pelnyti kuo daugiau taškų bandydami pataikyti priešininkams į daviklius / juosteles. Pelnytus taškus sistema skaičiuoja automatiškai. Žaidimo principas yra eliminacija. Vėliau galėsi išbandyti ir kitas mūsų siūlomas programas, pavyzdžiui, žaidimą rolėmis, kai dalyviai  turi galimybę ne tik šaudyti į priešą, bet ir naudoti papildomas šautuvo papildomas  (granatas, gydymą ar kulkų papildymą komandos nariams). 

Gimtadienio pasiūlymas

Užsakant žaidimą gimtadienio šventei, Tavęs lauks 5-10 min. instruktažas, pasirinktos trukmės žaidimas (60 / 90 / 120 min) ir 30 min. laikas poilsio zonoje. Žaidimo laikas gali būti pasirenkamas individualiai, tačiau pailginus žaidimą, papildomas laikas poilsio erdvėje (kurioje galite leisti laiką ir žaidimo metu) išlieka toks pat, t.y. 30 min. Čia keli mūsų patarimai, kurie  padės nuspręstikiek laiko skirti pramogai.

Pasiruošimas šventei

Rekomenduojame atvykti 15 minučių prieš žaidimą, kad spėtum pasiruošti ir sutikti šventės svečius. 

SVARBU:

  • avėti patogią avalynę (rekomenduojama atskirai atsinešti sportinius batelius)
  • dėvėti patogią aprangą (nevaržančią judesių)
  • rekomenduojame prieš atvykstant perskaityti žaidimo taisykles 
  • būtinai atsivežti gerą nuotaiką!

Visomis kitomis smulkmenomis, smagiam ir įtraukiančiam žaidimui užtikrinti, pasirūpinsime mes. 

 

Apsilankykite mūsų pramogų erdvėje

Čia gali lengvai užsisakyti šventę ir sužinoti daugiau apie mūsų pasiūlymus. Tegul Lazertronas tampa vieta, kur tavo vaiko gimtadienio šventė taps nepakartojama ir įsimintina!

Jei svajoji apie išskirtinę ir įsimintiną šventę savo vaikui, Lazertronas Šiauliuose visuomet puikus pasirinkimas tiek jaukiems šeimos vakarėliams, tiek įspūdingoms fiestoms draugų būryje.

Kviečiame švęsti vaikų gimtadienius ir kituose miestuose: 

Vaiko Gimtadienis Vilniuje, lazerių arenoje Lazertronas

Vaiko Gimtadienis Kaune, lazerių arenoje Lazertronas

Vaiko Gimtadienis Klaipėdoje, lazerių arenoje Lazertronas

 

Rezervuok
žaidimo
laiką

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.