Vaiko gimtadienis

Lazertrone!

Užsakymas

Išsirinkite norimą žaidimo datą, laiką ir trukmę rezervacijos sistemoje paspaudę mygtuką „Užsakyti“.

1

Maistas

Paspaudę mygtuką „Rezervuoti“ pamatysite skiltį „Šventės Komplektavimas“, kurioje galite išsirinkti norimus gėrimus, užkandžius ar net tortą! Maistu taip pat galite pasirūpinti patys savo mėgstamose vietose ir atsivežti į Lazertroną.

2

Užsakymo patvirtinimas

Apmokėję užsakymą, gausite papildomą informaciją į nurodytą telefono numerį bei el. paštą.

3

Atvykimas ir pradžia

Atvykite maždaug 10–15 minučių prieš užsakyto žaidimo laiką. Užsakyto žaidimo laiku kviečiame dalyvius instruktažui ir pasineriame į žaidimus.

4

Poilsio erdvės

Atvykę į Lazertroną galėsite įsikurti poilsio erdvėje. Ja galite naudotis žaidimo metu bei pasibaigus žaidimui dar 30 minučių papildomai.

5

Žaidimas

Mūsų patyrę instruktoriai dalyviams papasakos apie žaidimą, taip pat padės ir atsakys į kilusius klausimus žaidimo metu. Pirmiausia, instruktorius paaiškins žaidimo taisykles, padės dalyviams pasirinkti komandas, o vėliau vis keis lazerių nustatymus, kad žaisti būtų dar įdomiau.

6

Žaidimo aptarimas

Pasibaigus žaidimams draugiškai aptariame bendrus rezultatus. Aptarti įspūdžius su draugais galėsite poilsio erdvėje – tam papildomai turėsite 30 minučių.

7

Lazerių erdvė Lazertronas – tobula pramoga aktyvaus laisvalaikio ir komandinių žaidimų mėgėjams!
Ši pramoga yra itin mėgstama vaikų, tačiau puikiai tinka ir suaugusiems. Čia visi gali pasijusti tikrais kovotojais ir strategais, nes kiekvienas žaidime atsakingas ne tik už save, bet ir už savo komandą.

Per gimtadienius ir kitas šventes norisi išbandyti ką nors naujo, pasikrauti teigiamų emocijų ir pabūti su artimiausiais draugais ar šeima. Todėl maloniausia gauti ir dovanoti ne daiktus, o gerus įspūdžius, emocijas, naujus potyrius bei malonius prisiminimus.

Atvykite į Lazertroną ir pasikraukite teigiamų emocijų per gimtadienį ar bet kurią kitą šventę. Nėra ko laukti – pasikvieskite draugus į lazerių kovą!

Gimtadienius organizuoti nuo šiol taip paprasta!

Išsirinkę norimą žaidimo datą, laiką ir trukmę mūsų rezervacijos sistemoje galite užsisakyti ir tortą, gėrimų, picų bei reikalingų įrankių! Visas vaišes galite atsivežti ir patys iš savo mėgstamų vietų. Užkandžiams bei gėrimams Lazertronas ribojimų neturi.

 

Poilsio erdvės

Pasirinkus bet kurią žaidimo trukmę, prie užsakymo priskiriama ir privati poilsio erdvė, kurioje galima leisti laiką, kol vyksta žaidimai, pavyzdžiui, atsigerti kavos ar arbatos. Visiems Lazertrono klientams, pasibaigus žaidimams, papildomos 30 min. poilsio erdvėse – nemokamos!

 

Rezervuok
žaidimo
laiką

soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.