Vaiko gimtadienis

Švęsk Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose!

Privačios poilsio erdvės

Švenčiant gimtadienį Lazertrone priskiriamos privačios poilsio erdvės. Žaidimų metu poilsio erdvėse galite leisti laiką kartu su kitais atvykusiais svečiais. O pasibaigus žaidimams turėsite papildomo laiko aptarti įspūdžius prie gimtadienio torto!

1

Šventės komplektavimas

Jūsų patogumui užsakymo metu galite išsirinkti tortą, picas, gėrimus ir kitus šventei reikalingus įrankius! Jeigu mūsų produktai jums nepatrauklūs - ne bėda! Į šventę galite atsinešti maisto ir gėrimų savo nuožiūra. Jokių apribojimų neturime!

2

Paprastas užsakymo procesas

Rezervacijos sistemoje jums tereikia pasirinkti norimą žaidimo trukmę, o poilsio erdvės priskiriamos automatiškai! Pasirinkus norimą variantą matysite tikslų aprašymą ir bendrą kainą prie mygtuko "rezervuoti". O registracijos metu pasirodys ir mūsų siūlomų produktų meniu!

3

Didelės žaidėjų grupės

Žaidėjų skaičius vienu metu nuo 8 iki 20! Pasirinkę miestą ir erdvę matysite maksimalų žaidėjų skaičių erdvės aprašyme. Jeigu planuojate kviesti žaidėjų daugiau nei leidžia žaidimo erdvė - puiku! Žaidimas tokiu atveju organizuojamas pasikeičiant sudarius daugiau nei dvi komandas!

4

Žaidėjų amžius

Lazertrone nesvarbu ar jums 7 ar 49 metai! Žaisti gali visa šeima, nes žaidimas patrauklus ir mažiausiam ir vyriausiam. Jeigu jūsų mažajam dar nėra 7 metų - būtinai reikės dalyvauti ir jums, nes Lazertrone patiems mažiausiems per sudėtinga laikytis žaidimo taisyklių ir struktūros.

5

Didelės žaidimų erdvės ir specialieji efektai

Lazertrone vietos visiems užtenka. Žaidimų erdvės nuo 400 iki 1000 m2 priklausomai nuo miesto. Kiekvienos erdvės išdėstymas puikiai pritaikytas maksimaliam žaidėjų skaičiui pajausti žaidimo malonumą! Visose žaidimo erdvėse pasitiks dūmų užsklandos, šviesų bei lazerių efektai!

6

Žaidimo instruktoriai

Patyrę instruktoriai viso žaidimo metu dalyviams pataria, padeda ir prižiūri bendrą tvarką. Taip pat visada pakonsultuoja visais jums rūpimais organizaciniais klausimais! Padėsime sudaryti komandas, suprasti žaidimo taisykles bei patarsime kaip tapti geriausiu žaidėju Lazertrone! O statistikos lentelėse matysime kaip sekasi!

7

Įtraukiantis ir nuotaikingas Lazerių žaidimas

Žaidimas lazeriais - pramoga kuri turi viską! Įtraukia visus dalyvius, skatina žaisti komandiškai ir tvirtina tarpasmeninius ryšius, naudoja visiškai saugią modernią įrangą. Lazertronas tai nepamirštamas nuotykis paliekantis nuoširdžius neišdildomus įspūdžius ir gerą nuotaiką!

8

Lazerių erdvė Lazertronas – tobula pramoga aktyvaus laisvalaikio ir komandinių žaidimų mėgėjams!

 

Ši aktyvi pramoga yra itin mėgstama vaikų, tačiau puikiai tinka ir suaugusiems. Čia visi gali pasijusti tikrais kovotojais ir strategais, nes kiekvienas žaidime atsakingas ne tik už save, bet ir už savo komandą.

Vaiko gimtadienio ar kitų švenčių proga norisi išbandyti ką nors naujo, pasikrauti teigiamų emocijų ir pabūti su artimiausiais draugais ar šeima. Todėl maloniausia gauti ir dovanoti ne daiktus, o gerus įspūdžius, emocijas, naujus potyrius bei malonius prisiminimus.

Atvykite į Lazertroną ir pasikraukite teigiamų emocijų gimtadienio proga ar bet kuria kita asmenine švente. Nėra ko laukti – pasikvieskite draugus į lazerių kovą! Vaiko gimtadienis tik kartą metuose, tad neprašausite paminėdami svarbią šventę atvykę į aktyvią pramogą su lazeriniais šautuvais!

Vaikų gimtadienius organizuoti nuo šiol taip paprasta!

Išsirinkę norimą žaidimo datą, laiką ir trukmę mūsų rezervacijos sistemoje galite užsisakyti ir tortą, gėrimų, picų bei reikalingų įrankių! Visas vaišes galite atsivežti ir patys iš savo mėgstamų vietų. Užkandžiams bei gėrimams Lazertronas ribojimų neturi.

Privačios poilsio erdvės!

Pasirinkus bet kurią žaidimo trukmę, prie užsakymo priskiriama ir privati poilsio erdvė, kurioje galima leisti laiką, kol vyksta žaidimai, pavyzdžiui, atsigerti kavos ar arbatos. Visiems Lazertrono klientams, pasibaigus žaidimams, papildomos 30 min. poilsio erdvėse – nemokamos!

Rezervuok
žaidimo
laiką

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.