Straipsniai

Ieškote unikalios ir smagios pramogos stiprinti komandiniam ryšiui? O galbūt svarstote kokia veikla galėtumėte paįvairinti įmonės kalėdinį vakarėlį? Šiame straipsnyje papasakosime, kodėl Lazertronas yra puikus pasirinkimas komandos formavimui ar jūsų įmonės šventei.  

Lazertronas gali būti smagia gimtadienio, įmonės vakarėlio ar vakaro su draugais pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Tačiau, kad tikrai ja pasimėgautumėte, svarbu pasirinkti tinkamą trukmę. Kiek laiko skirti pramogai, kad spėtumėte ne tik pažaisti, bet ir pabendrauti bei užkąsti?  

Laser Tag žaidimas skirtas ne tik vaikams, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ši veikla neturi griežto amžiaus apribojimo ir gali džiuginti tiek didelius, tiek mažus! Plačiau papasakosime apie kiekvieną amžiaus kategoriją atskirai ir atskleisime, kodėl tai yra puikus pasirinkimas laisvalaikio praleidimui visiems!  

Planuojate klasės išvyką, tačiau apart Akropolio, daugiau niekas jūsų vaikų nebesudomina? O galbūt nerandate būdo, kaip vaikus suvilioti fizine veikla, vietoj nuolatinio naršymo telefone? Siūlome aktyviai praleisti dieną ir apsilankyti Lazertrone!  

Artėja vaiko gimtadienis ir nežinote, kuo jį nudžiuginti šiemet? O gal rengiate mergvakarį ar bernvakarį bei ieškote tobulos vakaro kulminacijos būriui draugų? Nors pramogų pasiūla šiandien yra visai nemaža, tačiau nepasidomėjus ar neatsižvelgus į vakarėlio svečių lūkesčius, galima labai nusivilti. Jeigu dar nebandėte lasertag žaidimo lazeriais – čia tai, ko seniai ieškojote!  

Lazerių žaidimas – jūsų šventės vietoje Vasara – švenčių ir pramogų metas, o nuobodžių vakarėlių nemėgsta niekas... Ar ir jūs sukate galvą, kuo praskaidrinti mergvakarį, bernvakarį ar vaiko gimtadienį? Lazertronas – tai, ko ieškote. Suprantame, kad vasarą visai nesinori užsidaryti patalpose, tad siūlome sprendimą – žaidimą lazeriais jūsų sodyboje, miške ar netgi namo kieme!

Kalėdinis teambuilding ar paprastas vakarėlis? Gruodžio mėnuo įprastai laikomas Kalėdų karštinės sinonimu. Tai – skubėjimo kupinas laikas, kai bandoma suspėti pasirūpinti namų dekoracijomis, šventinėmis dovanomis ir aplankyti visus įmanomus vakarėlius. Kalėdinis darbo vakarėlis – ne išimtis. Deja, jo scenarijus dažnai prasilenkia su kalėdinių filmų scenomis, todėl ne visi laukia TOS dienos...

Namuose kvepia mandarinais, gatvės nupuoštos girliandomis, o parduotuvėse gražiai išsirikiavę jau stovi šokoladiniai Kalėdų seneliai... Taip taip – tai reiškia, kad iki švenčių liko visai nedaug, o dovanos pačios po eglute neatsiras. Vis dėlto, išrinkti dovanas patiems artimiausiems – vaikams, broliams, sesėms – itin atsakingas darbas, kurį norisi atlikti tobulai.  

Mažųjų gimtadieniai – smagi ir reikšminga šventė, kurią norisi išsaugoti pačiuose gražiausiuose prisiminimuose. Norisi, kad būtų smagu tiek vaikui, tiek gimtadienyje dalyvaujantiems jo draugams, kad būtų pasirūpinta kokybišku maistu, gėrimais, žaidimais ir kitomis smulkmenomis.  Būtent dėl to vaiko gimtadienio planavimas dažnai pareikalauja nemažai laiko bei pastangų.  

Vaikai jau tikriausiai yra pateikę pageidavimų sąrašą ekskursijoms, bet jūs vis sukate galvą, kur juos nuvežti, kad būtų naudinga ir smagu? Idealus variantas – suderinti pažintinę ir pramoginę ekskursijos dalis!  

Artėjantis vaiko gimtadienis kelia klausimą – kuo nustebinti savo mažąjį šiemet? Galbūt pakviesti daugiau draugų, palepinti vaiką nematytais skanėstais, o gal pasirinkti išskirtinę pramogą? Siūlome viską viename!  

Artėjantis vaiko gimtadienis kasmet reikalauja vis išradingesnių sprendimų – besikeičiančių technologijų amžiuje sunku nustebinti augantį vaiką. Ką rinktis, rengti gimtadienį patiems ar patikėti jo organizavimą animatoriui, o galbūt keliauti į žaidimų kambarį?  

Dovanų! Ko jau ko, bet jų vaikai tikrai laukia labiausiai. Gimtadienio proga norisi nustebinti ir pradžiuginti mažąjį jubiliatą, o interneto platybėse galima rasti tūkstančius dovanų idėjų, tarp kurių nesunku paklysti. Tad kaip nuspręsti, ką dovanoti vaikui gimtadienio proga?  

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.