Straipsniai

Gruodžio mėnuo įprastai laikomas Kalėdų karštinės sinonimu. Tai – skubėjimo kupinas laikas, kai bandoma suspėti pasirūpinti namų dekoracijomis, šventinėmis dovanomis ir aplankyti visus įmanomus vakarėlius. Kalėdinis darbo vakarėlis – ne išimtis. Deja, jo scenarijus dažnai prasilenkia su kalėdinių filmų scenomis, todėl ne visi laukia TOS dienos...

Namuose kvepia mandarinais, gatvės nupuoštos girliandomis, o parduotuvėse gražiai išsirikiavę jau stovi šokoladiniai Kalėdų seneliai... Taip taip – tai reiškia, kad iki švenčių liko visai nedaug, o dovanos pačios po eglute neatsiras. Vis dėlto, išrinkti dovanas patiems artimiausiems – vaikams, broliams, sesėms – itin atsakingas darbas, kurį norisi atlikti tobulai. Padėsime jums išrinkti smagią ir nepamirštamą dovaną!

Mažųjų gimtadieniai – smagi ir reikšminga šventė, kurią norisi išsaugoti pačiuose gražiausiuose prisiminimuose. Norisi, kad būtų smagu tiek vaikui, tiek gimtadienyje dalyvaujantiems jo draugams, kad būtų pasirūpinta kokybišku maistu, gėrimais, žaidimais ir kitomis smulkmenomis.  Būtent dėl to vaiko gimtadienio planavimas dažnai pareikalauja nemažai laiko bei pastangų.

Vaikai jau tikriausiai yra pateikę pageidavimų sąrašą ekskursijoms, bet jūs vis sukate galvą, kur juos nuvežti, kad būtų naudinga ir smagu? Idealus variantas – suderinti pažintinę ir pramoginę ekskursijos dalis!  

Artėjant vaiko gimtadienio šventei, dažnas tėvelis susiduria su klausimu – kuo nustebinti savo mažąjį šiemet? Galbūt pakviesti daugiau draugų, palepinti vaiką nematytais skanėstais, o gal pasirinkti išskirtinę pramogą? Siūlome viską viename!  

Artėjantis vaiko gimtadienis kasmet reikalauja vis išradingesnių sprendimų – besikeičiančių technologijų amžiuje sunku nustebinti augantį vaiką. Ką rinktis, rengti gimtadienį patiems ar patikėti jo organizavimą animatoriui, o galbūt keliauti į žaidimų kambarį?  

Dovanų! Ko jau ko, bet jų vaikai tikrai laukia labiausiai. Gimtadienio proga norisi nustebinti ir pradžiuginti mažąjį jubiliatą, o interneto platybėse galima rasti tūkstančius dovanų idėjų, tarp kurių nesunku paklysti. Tad kaip nuspręsti, ką dovanoti vaikui gimtadienio proga?  

soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.