Šautuvų tipai

Lazertrone naudojami išmanūs lazeriniai šautuvai, kurie gali keisti šaudymo tipus

Žavitės moderniu snaiperio šautuvu, o gal prie širdies arčiau kiek kuklesnis pistoletas? O gal manote, kad po jūsų šūvio iš kulkosvaidžio visi priešai bus nugalėti ir pergalę pasieksite greitai ir rafinuotai? Lazertrono siūlomų ginklų arsenalo galėtų pavydėti ir patys jūrų ruoniai, rinkitės jums labiausiai patinkantį ginklą ir užtikrintai siekite pergalės! Šaudymas lazeriais vyksta iš užprogramuotų lazerinių šautuvų:

 

Automatas, Snaiperis, Vinčesteris, Kulkosvaidis, Pistoletas

Kiekvieno šautuvo apkaboje telpa skirtingas kiekis kulkų, taip pat nuima skirtingą kiekį gyvybių, o tai padaro šį lazerių žaidimą žymiai įdomesnį. Kulkos apkaboje bei gyvybių skaičius yra matomos šautuve esančiame ekrane, tad galite visada galite stebėti savo padėtį mūšio lauke. Žaidėjai pagal savo žaidimo stilių gali patys pasirinkti norimą apkabų bei gyvybių skaičių prieš prasidedant žaidimui.

Lazerinis šautuvas tesveria 800-1000 gramų, todėl žaisti yra patogu ir paprasta. Ant jo yra įtaisytas taikiklis, todėl pataikyti sudėtinga nėra.

 

Įdomumo lazerių žaidimui suteikia ir tai, kad kiekvienas dalyvis mūšio lauke gali turėti specialią funkciją:

 

saudymas_lazeriu

Mesti granatas

Matydami, jog Jus šturmuoja daug priešininkų, galite lengvai apsiginti ir laimėti pasitelkę granatas.

vaiko_gimtadienis

Gydyti sužeistuosius

Jei komandinis žaidimas slopsta dėl narių prarastų gyvybių, galite juos pagydyti.

aktyvios_pramogos

Papildyti šovinius

Pasirinkę šovinių papildymo funkciją, padėsite bendražygiams atsargomis.

Lazertronas sudomins visus jūsų šventės dalyvius! Tai puikus pasirinkimas kiekvienai šventei, ar tai būtų vaiko gimtadienis, įmonės vakarėlis ar bet kokia kita šventė kurią norite švęsti pavyzdžiui savo kieme, sodyboje ar tiesiog miške, mes turime galimybę jums pristatyti lazerių žaidimą išvykose, ten kur jums patogu!

Rezervuok
žaidimo
laiką

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.