Žaidimas išvykose

Šventės akcentas - žaidimai lazeriais jūsų pasirinktoje vietoje!

Įtraukiantis žaidimas lazeriais

Žaidimas lazeriais - pramoga kuri turi viską! Įtrauks visus dalyvius, skatins žaisti komandiškai ir sutvirtins tarpasmeninius ryšius! Lazertronas tai nepamirštamas nuotykis paliekantis nuoširdžius neišdildomus įspūdžius ir gerą nuotaiką!

1

Moderni žaidimo įranga ir detali žaidimo statistika

Kiekvienas lazerių šautuvas turi taikiklį, tad pelnyti taškų pavyks kiekvienam! Varžykitės su draugais lazerių kovose ir parodykite kas iš jūsų taikliausias. Lazertrone kiekvienas žaidėjas mato savo rezultatus!

2

Žaidimo instruktoriai

Patyręs instruktorius viso žaidimo metu dalyviams pataria, padeda ir prižiūri bendrą tvarką. Taip pat visada pakonsultuoja visais jums rūpimais organizaciniais klausimais! Padėsime sudaryti komandas, suprasti žaidimo taisykles bei patarsime kaip tapti geriausiu žaidėju lazeriniais šautuvais!

3

Žaidėjų amžius

Nesvarbu ar jums 7 ar 49 metai! Žaisti gali visa šeima, nes žaidimas patrauklus ir mažiausiam ir vyriausiam. Šventės metu padėsime įsitraukti visiems dalyviams norintiems pabandyti lazerių kovas!

4

Žaidimo vieta

Jūsų pasirinkta žaidimo vieta turėtų būti ne vieša. Ar tai namo kiemas, sodyba ar miškelis - kiekvienas žaidimas tik įdomesnis!

5

Žaidimo užsakymas

Kreipkitės į mus el. paštu info@lazertronas.lt arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais su arčiausiai jūsų esama Lazertrono erdve!

6

Atsibodo sėdėti namie ir norite aktyviai praleisti laiką? Žaidimas išvykoje kaip tik tai ko jūs ieškote!

 

Su visa amunicija atvyksime į jūsų pasirinktą vietą atviroje erdvėje, pavyzdžiui, miške ar sodyboje ir pravesime jums įspūdžių kupiną žaidimą gryname ore!

Natūralios aplinkos sąlygos tik dar labiau sustiprins realumo pojūtį ir suteiks žaidimui papildomą azarto dozę. Išvykose aplink Vilnių vienu metu gali žaisti 12-18 žaidėjų, aplink Kauną – 12 žaidėjų, aplink Šiaulius – 10 žaidėjų, o aplink Klaipėdą 12– 20 žaidėjų vienu metu. Jeigu jūsų šventėje dalyvių daugiau, tuomet suorganizuosime jums žaidimą pasikeičiant.

Vaiko gimtadienis? Įmonės vakarėlis? O gal tiesiog gerai leidžiate laiką su draugais? Lazerių žaidimas bet kurią jūsų šventę papildys geru nuotaikos užtaisu ir nepamirštamais įspūdžiais!

Pasirinkę Lazertroną – neprašausite! Tai pramoga visiems!

 

Susisiekite su mumis el.paštu info@lazertronas.lt arba žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais ir mes jums atsakysime į visus rūpimus klausimus apie žaidimą įšvykose!

Vilnius, Savanorių pr. 157A
+37067745591
Kaunas, Varnių g. 48b
+370 607 79780
Klaipėda, Mainų g. 5
+370 684 22026

Šiauliai, Vilniaus g. 204
+370 608 80410

Rezervuok
žaidimo
laiką

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.