Vaiko gimtadienis Vilniuje

Kas Tavęs laukia lazerių arenoje Vilniuje?

Privačios poilsio erdvės Vilniuje

Poilsio erdvėje yra reikiami įrankiai tortui, taip pat kavos aparatas, kuriame galima nusipirkti kavos ar arbatos. Vienkartiniais indais pasirūpinkite patys arba papildomai užsisakykite pas mus rezervuodami žaidimą šventės komplektavimo žingsnyje.

1

Šventės komplektavimas Vilniuje

Lazertronas siūlo šventės komplektavimo paslaugą, kur galite įsigyti viską nuo užkandžių ir gėrimų iki įrankių ar papuošimų. Atsinešk gerą nuotaiką ir leisk viskuo pasirūpinti mums! Jei nori, užkandžius ir tortą gali atsinešti savo, apribojimų tam nėra jokių.

2

Žaidėjų grupės Vilniuje

Čia vienu metu gali žaisti iki 18 žaidėjų, taip pat galima organizuoti turnyrus, kuomet žaidžia daugiau nei dvi komandos ir žaidimas vyksta pakaitomis (turnyrinės lentelės principu). Tai leidžia sukurti dinamišką ir įtraukiantį žaidimą visiems šventės dalyviams.

3

Ar reikalinga apsauga Tavo akims?

Ne, Tavo akims lazeriniai šautuvai nėra kenksmingi, jie naudoja infraraudonuosius spindulius, kurie nekenkia akims ir net nėra matomi. Lazeriniai šviesų efektai erdvėje naudojami nėra galingi ir nukreipti ne į dalyvius ar tiesiogiai į jų akis. Daugiau apie saugumą skaitykite čia.

4

Specialūs pasiūlymai ir lojalumo programa

Mes vertiname kiekvieną klientą, todėl siūlome sisteminę lojalumo programą. Klientas užsiregistravęs mūsų svetainėje ir per ją užsakęs žaidimą, kartu su ja gauna unikalią nuorodą, kuria gali dalintis su kitais. Jeigu draugas, su kuriuo pasidalinta nuoroda taip pat užsako žaidimą, pirmajam žaidėjui suteikiama 5 Eur nuolaida.

5

Įtraukiantis ir nuotaikingas lazerių žaidimas Vilniuje

Lazerių arenoje Lazertronas Vilniuje Tavęs laukia net 950 kvadratinių metrų žaidimų su lazeriniais šautuvais pramogų erdvė! Daugiau apie lazerinius šautuvus skaityk čia.

6

Vaiko gimtadienis Vilniuje

Jei Tau kyla klausimas – kur švęsti vaiko gimtadienį Vilniuje? – turime tau pasiūlymą:

Nepamirštama vaiko gimtadienio šventė Vilniuje lazerių arenoje Lazertronas.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius nuo 7  iki 99 m. Skirta vaikams, moksleiviams, studentams ir suaugusiems.

 

Sveiki atvykę į Lazertroną – vieną iš populiariausių vaikų gimtadienio švenčių erdvių Vilniuje. 

Šioje erdvėje gali pasinerti į super kovas su šautuvais. Žaidžiant pirmą kartą, rekomenduojame standartinę programą, kurios metu – visi bando pelnyti kuo daugiau taškų bandydami pataikyti priešininkams į daviklius/juosteles. Pelnytus taškus sistema skaičiuoja automatiškai. Žaidimo principas yra eliminacija. Vėliau galėsi išbandyti ir kitas programas, pavyzdžiui, žaidimą rolėmis, kai žaidėjai turi galimybę ne tik šaudyti į priešą, bet ir naudoti šautuvo papildomas funkcijas (granatas, gydymą ar kulkų papildymą komandos nariams).

Gimtadienio pasiūlymas

Užsakant žaidimą gimtadienio šventei, Tavęs lauks 5-10 min instruktažas, pasirinktos trukmės žaidimas (60/90/120 min) ir 30 min laikas poilsio zonoje. Žaidimo laikas gali būti pasirenkamas individualiai, t.y. pailginus žaidimą, papildomas laikas poilsio erdvėje išlieka toks pat, t.y. 30 min. O poilsio erdvėje galite leisti laiką ir žaidimo metu. Čia keli mūsų patarimai, kurie gal padės apsispręsti kiek skirti pramogai laiko.

Pasiruošimas šventei

Rekomenduojame susirinkti 15 minučių prieš žaidimą, kad spėtumėte pasiruošti ir sutikti svečius. 

SVARBU:

  • avėti patogią avalynę (rekomenduojama atskirai atsinešti sportinius batelius)
  • dėvėti patogią aprangą (nevaržanti judesių)
  • rekomenduotina perskaityti žaidimo taisykles 
  • būtinai atsivežti gerą nuotaiką!

Visomis kitomis smulkmenomis, kas reikalinga smagiam įtraukiančiam žaidimui, pasirūpinsime mes.

 

Apsilankykite mūsų pramogų erdvėje

Čia galite lengvai užsisakyti šventę ir sužinoti daugiau apie mūsų pasiūlymus. Tegul Lazertronas tampa vieta, kur jūsų vaiko gimtadienio šventė taps nepakartojama ir įsimintina!

Jei svajojate apie išskirtinę ir įsimintiną šventę jūsų vaikui, Lazertronas Vilniuje visuomet puikus pasirinkimas tiek jaukioms šeimos šventėms, tiek įspūdingoms fiestoms draugų būryje.

Kviečiame švęsti vaiko gimtadienio ir kituose miestuose: 

Vaiko Gimtadienis Kaune lazerių arenoje Lazertronas

Vaiko Gimtadienis Klaipėdoje lazerių arenoje Lazertronas

Vaiko Gimtadienis Šiauliuose lazerių arenoje Lazertronas

 

Rezervuok
žaidimo
laiką

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.