Vaiko gimtadienis Klaipėdoje

Kas Tavęs laukia lazerių arenoje Klaipėdoje?

Privačios poilsio erdvės Klaipėdoje

Poilsio erdvėje rasi įrankius tortui bei kavos aparatą, kuriame galima nusipirkti kavos ar arbatos. Vienkartiniais indais gali pasirūpinti pats arba papildomai užsisakyti pas mus rezervuodamas žaidimą šventės komplektavimo žingsnyje.

1

Šventės komplektavimas Klaipėdoje

Lazertronas siūlo ir išskirtinę šventės komplektavimo paslaugą, kurią pasirinkęs gali įsigyti viską, ko reikia jūsų vakarėliui – nuo užkandžių ir gėrimų iki įrankių ar papuošimų. Atsinešk su savimi gerą nuotaiką, o kitkuo leisk pasirūpinti mums! Jei nori, užkandžius ir tortą gali atsinešti ir savo.

2

Žaidėjų grupės Klaipėdoje

Visose erdvėse galima organizuoti turnyrus, kuriuose dalyvauja daugiau nei dvi komandos ir žaidimas vyksta pakaitomis (turnyrinės lentelės principu). Tai leidžia sukurti dinamišką ir įtraukiantį užsiėmimą visiems jūsų šventės dalyviams.

3

Ar reikalinga apsauga Tavo akims?

Akims lazeriniai šautuvai nėra kenksmingi, nes naudoja infraraudonuosius spindulius, kurie nėra matomi. Žaidimų erdvėje naudojami lazeriniai šviesų efektai nėra galingi ir nenukreipti tiesiogiai į žaidėjų akis. Daugiau apie saugumą skaityk čia.

4

Specialūs pasiūlymai ir lojalumo programa

Mes vertiname kiekvieną savo klientą, todėl siūlome sisteminę lojalumo programą. Užsiregistravęs mūsų svetainėje ir per ją užsakęs žaidimą, klientas gauna unikalią nuorodą, kuria gali dalintis su kitais. Jeigu draugas, su kuriuo pasidalinta nuoroda, taip pat užsako pramogą, pirmajam žaidėjui suteikiama 5 Eur nuolaida.

5

Įtraukiantis ir nuotaikingas lazerių žaidimas Klaipėdoje

Lazerių arenoje Lazertronas Klaipėdoje Tavęs laukia net trys žaidimų lazeriniais šautuvais erdvės: Mažoji salė (450 m2, gali žaisti 8 žaidėjai vienu metu); Didžioji salė (650 m2, gali žaisti 12 žaidėjų vienu metu); Mega salė (1100 m2, gali žaisti 20 žaidėjų vienu metu). Daugiau apie lazerinius šautuvus skaityk čia.

6

Vaiko gimtadienis Klaipėdoje

Jei svarstai, kur švęsti vaiko gimtadienį Klaipėdoje, turime tau pasiūlymą:

Nepamirštama vaiko gimtadienio šventė Klaipėdoje, lazerių arenoje Lazertronas.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius nuo 7 iki 99 m. Skirta vaikams, moksleiviams, studentams ir suaugusiems.

 

Sveikas atvykęs į Lazertroną – vieną  populiariausių erdvių vaikų gimtadienio šventėms  Klaipėdoje. 

Čia gali pasinerti į smagias kovas lazeriniais šautuvais. Lankantis Lazertrone pirmą kartą, rekomenduojame rinktis standartinę žaidimo programą, kurios metu dalyviai stengiasi pelnyti kuo daugiau taškų bandydami pataikyti priešininkams į specialius daviklius / juosteles. Pelnytus taškus sistema skaičiuoja automatiškai. Žaidimo principas – eliminacija. Vėliau galėsi išbandyti ir kitas mūsų siūlomas programas – pavyzdžiui, žaidimą rolėmis, kai žaidėjai gali ne tik šaudyti į savo priešą, bet ir naudoti įvairias papildomas šautuvo funkcijas (granatas, gydymą ar kulkų papildymą komandos nariams).

Gimtadienio pasiūlymas

Užsakant lazerių žaidimą gimtadienio šventei, Tavęs lauks trumpas, 5-10 min. instruktažas, pasirinktos trukmės žaidimas (60 / 90 / 120 min) ir 30 min. laikas poilsio zonoje, kurioje laiką dalyviai gali leisti ir žaidimo metu. Pramogos laikas gali būti pasirenkamas individualiai, tačiau žaidimą, papildomas laikas poilsio erdvėje išlieka toks pat – t.y. 30 min. Čia keli mūsų patarimai, kurie padės lengviau apsispręsti, kiek laiko skirti pramogai.

Pasiruošimas šventei

Atvykti rekomenduojame 15 minučių anksčiau, kad spėtum ramiai pasiruošti ir pasitikti savo svečius. 

SVARBU:

  • avėk patogią avalynę (rekomenduojame atskirai atsinešti sportinius batelius)
  • dėvėk patogią, judesių nevaržančią aprangą 
  • rekomenduojame prieš žaidimą perskaityti žaidimo taisykles 
  • būtinai atsivežk su savimi gerą nuotaiką!

Visomis kitomis smulkmenomis, reikalingomis smagiam ir įtraukiančiam žaidimui, pasirūpinsime mes.

 

Apsilankykite mūsų pramogų erdvėje

Čia gali lengvai užsisakyti gimtadienio šventę ir daugiau sužinoti apie mūsų pasiūlymus. Tegul Lazertronas tampa vieta, kur tavo vaiko gimtadienio šventė bus nepakartojama ir įsimintina!

Jei svajoji apie išskirtinę ir įsimintiną šventę savo vaikui, Lazertronas Klaipėdoje visuomet yra puikus pasirinkimas – tiek jaukiems šeimos pasibuvimams, tiek smagioms fiestoms draugų būryje.

Kviečiame švęsti vaiko gimtadienio ir kituose miestuose: 

Vaiko Gimtadienis Vilniuje, lazerių arenoje Lazertronas

Vaiko Gimtadienis Kaune, lazerių arenoje Lazertronas

Vaiko Gimtadienis Šiauliuose, lazerių arenoje Lazertronas

 

Rezervuok
žaidimo
laiką

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.