Ekskursijos

Sakykime „NE“ nuobodžioms ekskursijoms!

Įtraukiantis žaidimas lazeriais

Žaidimas lazeriais - pramoga kuri turi viską! Įtrauks visus dalyvius, skatins žaisti komandiškai ir sutvirtins tarpasmeninius ryšius! Lazertronas tai nepamirštamas nuotykis paliekantis nuoširdžius neišdildomus įspūdžius ir gerą nuotaiką!

1

Moderni žaidimo įranga ir detali žaidimo statistika

Kiekvienas lazerių šautuvas turi taikiklį, todėl pelnyti taškus pavyks kiekvienam! Varžykitės tarp klasiokių lazerių kovose ir parodykite kas iš jūsų taikliausias. O po žaidimų stebėkite kaip statistikos lentelėje skaičiuojami jūsų rezultatai!

2

Įdomus ir saugus žaidimas

Lazertrono lazerių erdvės sukurtos atsižvelgiant į mažuosius dalyvius. Pasirinktos pripučiamos kliūtys, įranga su apsaugomis, lazerio spindulys nekenksmingas ir nepastebimas plika akimi! Visus žaidimus prižiūri mūsų instruktoriai, kurie žaidimo metu leidžia laiką kartu su žaidėjais.

3

Didelės žaidėjų grupės

Žaidėjų skaičius vienu metu nuo 8 iki 20! Pasirinkę miestą ir erdvę matysite maksimalų žaidėjų skaičių erdvės aprašyme. Jeigu planuojate kviesti žaidėjų daugiau nei leidžia žaidimo erdvė - puiku! Žaidimas tokiu atveju organizuojamas pasikeičiant sudarius daugiau nei dvi komandas!

4

Žaidėjų amžius

Lazertrone nesvarbu ar jums 7 ar 49 metai! Žaisti gali ir pirmokas ir dvyliktokas. Pramoga lanksti, tad sudomins visus norinčius pabandyti žaidimus lazeriniais šautuvais. Dažnai į žaidimus įsitraukia klasių mokytojai!

5

Specialieji efektai

Ar teko kada pasiklysti dūmų užsklandoje? Kiekvienoje erdvėje jus pasitiks lazerių, dūmų bei šviesų specialieji efektai!

6

Privačios poilsio erdvės

Lazertrone priskiriamos privačios poilsio erdvės kurias galite naudoti viso žaidimų metu. Pasibaigus žaidimams priskiriamas papildomas pusvalandis poilsiui ir įspūdžių aptarimui!

7

Šventės komplektavimas ir užkandžiai

Jūsų patogumui užsakymo metu galite išsirinkti picų, gėrimų ar kitų norimų užkandžių. J Jeigu mūsų produktai jums nepatrauklūs - ne bėda! Galite atsinešti maisto ir gėrimų savo nuožiūra. Ekskursijos metu galite susiplanuoti pietus mūsų erdvėje, kad liktų daugiau laiko kitoms dienos veikloms. Jokių apribojimų neturime!

8

Patraukli kaina mokykloms

Lazertrone žaidimo kaina priklauso nuo pasirinktos dienos ir valandos. Suma paskirstoma visiems atvykusiems žaidėjams. Jeigu neviršijate maksimalaus žaidėjų skaičiaus, tuomet rinkitės valandą arba valandą su puse žaidimo. Didesnėms klasėms rekomenduojame dvi ir daugiau žaidimo valandų. Detaliau skaitykite D.U.K skiltyje!

9

Planuojate klasės išvyką, tačiau apart Akropolio, daugiau niekas jūsų vaikų nebesudomina?

 

Laser Tag žaidimas skirtas įvairaus amžiaus grupės vaikams ir suaugusiems! Nors tai – aktyvi pramoga, tačiau kiekvienas žaidėjas nusistato savo individualų žaidimo tempą: žaidimu vienodai mėgausis ramesni ir aktyvesni vaikai. Žaidžiant nėra jokio tiesioginio kontakto tarp žaidėjų, tad vienas didžiausių privalumų  – saugumas. Taip sumažėja susižeidimų rizika, lyginant su kitais aktyviais žaidimais. Naudojama moderni įranga – lazerinis šautuvas ir daviklis, kuris dedasi ant galvos, taip užtikrinant lengvą ir patogų žaidimo procesą. Jei žaidėjų daugiau nei 12, tuomet žaidėjai paskirstomi komandomis po 5-6 dalyvius, vienas žaidimo raundas trunka iki 12 min., po kurių vaikai tarpusavyje vis keičiasi. Jei žaidėjų skaičius 20-30, tuomet rekomenduojame užsisakyti 2 valandų trukmės žaidimą, kurio metu atvykę vaikai spės pasimėgauti veikla, atsipalaiduos ir iškeliaus kupini teigiamų emocijų!

 

Vaikai, važiuodami į ekskursijas, tikisi ne tik sužinoti šį tą naujo bei įdomaus, bet ir papramogauti! Tad ekskursija įsimins tikrai ilgam, jeigu į ją įtrauksite pramogas lazerių erdvėje!

 

Lazertronas – tiek berniukų, tiek mergaičių pamėgta pramoga. Apsilankę pas mus, vaikai išeina plačiai besišypsantys, išsikrovę fiziškai ir pasikrovę teigiamų įspūdžių, kuriuos skuba aptarti kelionėse namo. Nėra daug pramogų, kuriose gali dalyvauti didelis dalyvių skaičius. Lazertrone visus atvykusius dalyvius suskirstysime į komandas po 5–6 žaidėjus ir žaisime pasikeisdami. Mūsų patyrę instruktoriai dalyviams papasakos apie žaidimą, atsakys į visus kilusius klausimus bei padės net ir nedrąsiausiam dalyviui žaidime pasirodyti kuo geriau.

Žaidimo metu galima naudotis poilsio erdve, kurioje vaikai galės pasistiprinti savo atsineštais užkandžiais. Pasinaudojus mūsų šventės komplektavimo paslauga, užkandžiais pasirūpins Lazertronas! Pramoga tinka ir pirmokui, ir aštuntokui, ir dvyliktokui! Be to, dažnai prie žaidimų prisijungia net mokytojai!

Rezervuok
žaidimo
laiką

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.