Ekskursijos

Sakykime „NE“ nuobodžioms ekskursijoms!

Žaidėjų skaičius ir žaidimo eiga

Jei žaidėjų yra daugiau nei erdvėje turimos įrangos vienetų, tuomet suskirstome visus atvykusius į komandas po 5–6 žaidėjus ir organizuojame turnyrą, kuriame iš pradžių žaidžia 1 komanda prieš 2, o sekantį žaidimą žaidžia 3 komanda prieš 4. Vienas žaidimas trunka iki 12 minučių, tad dalyviams savo eilės ilgai laukti netenka.

1

Žaidimo trukmės rekomendacijos

Jei komandos tik 2, rezervuokite valandą žaidimui, o jeigu komandos 3–4, geriau rinktis valandą su puse arba dvi valandas. Jei jūsų klasė itin didelė, susisiekite su mumis ir mes jums parekomenduosime jums tinkamiausią žaidimo trukmę.

2

Kainos ir užimtumas

Norimą žaidimo datą, laiką ir trukmę galėsite pasirinkti rezervacijos sistemoje paspaudę mygtuką „Užsakyti“.

3

Vaikai, važiuodami į ekskursijas, tikisi ne tik sužinoti šį tą naujo bei įdomaus, bet ir papramogauti! Tad ekskursija įsimins tikrai ilgam, jeigu į ją įtrauksite pramogas lazerių erdvėje!

Lazertronas – tiek berniukų, tiek mergaičių pamėgta pramoga. Apsilankę pas mus, vaikai išeina plačiai besišypsantys, išsikrovę fiziškai ir pasikrovę teigiamų įspūdžių, kuriuos skuba aptarti kelionėse namo.

Nėra daug pramogų, kuriose gali dalyvauti didelis dalyvių skaičius. Lazertrone visus atvykusius dalyvius suskirstysime į komandas po 5–6 žaidėjus ir žaisime pasikeisdami. Mūsų patyrę instruktoriai dalyviams papasakos apie žaidimą, atsakys į visus kilusius klausimus bei padės net ir nedrąsiausiam dalyviui žaidime pasirodyti kuo geriau.

Kol vyksta žaidimai, galima naudotis poilsio erdve, kurioje rasite kavos ir arbatos, o vaikai galės pasistiprinti savo atsineštais užkandžiais.

Pramoga tinka ir pirmokui, ir aštuntokui, ir dvyliktokui! Be to, dažnai prie žaidimų prisijungia net mokytojai!

Rezervuok
žaidimo
laiką

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.