Žaidimas lazeriais

Pasirinkęs Lazertroną - neprašausi!

Įtraukiantis žaidimas lazeriais

Žaidimas lazeriais - pramoga kuri turi viską! Įtrauks visus dalyvius, skatins žaisti komandiškai ir sutvirtins tarpasmeninius ryšius! Lazertronas tai nepamirštamas nuotykis paliekantis nuoširdžius neišdildomus įspūdžius ir gerą nuotaiką!

1

Moderni žaidimo įranga ir detali žaidimo statistika

Kiekvienas lazerių šautuvas turi taikiklį, tad pelnyti taškų pavyks kiekvienam! Varžykitės su draugais lazerių kovose ir parodykite kas iš jūsų taikliausias. Lazertrone kiekvienas žaidėjas mato savo rezultatus!

2

Didelės žaidimų erdvės

Lazertrone vietos užteks visiems. Žaidimų erdvės nuo 400 iki 1000 m2 priklausomai nuo miesto. Kiekvienos erdvės išdėstymas puikiai pritaikytas maksimaliam žaidėjų skaičiui pajausti žaidimo malonumą!

3

Specialieji efektai

Ar teko kada pasiklysti dūmų užsklandoje? Kiekvienoje erdvėje jus pasitiks lazerių, dūmų bei šviesų specialieji efektai

4

Žaidimo instruktoriai

Patyrę instruktoriai viso žaidimo metu dalyviams pataria, padeda ir prižiūri bendrą tvarką. Taip pat visada pakonsultuoja visais jums rūpimais organizaciniais klausimais! Padėsime sudaryti komandas, suprasti žaidimo taisykles bei patarsime kaip tapti geriausiu žaidėju Lazertrone!

5

Žaidėjų amžius

Lazertrone nesvarbu ar jums 7 ar 49 metai! Žaisti gali visa šeima, nes žaidimas patrauklus ir mažiausiam ir vyriausiam. Jeigu jūsų mažajam dar nėra 7 metų - būtinai reikės dalyvauti ir jums, nes Lazertrone patiems mažiausiems per sudėtinga laikytis žaidimo taisyklių ir struktūros.

6

Didelės žaidėjų grupės

Žaidėjų skaičius vienu metu nuo 8 iki 20! Pasirinkę miestą ir erdvę matysite maksimalų žaidėjų skaičių erdvės aprašyme. Jeigu planuojate kviesti žaidėjų daugiau nei leidžia žaidimo erdvė - puiku! Žaidimas tokiu atveju organizuojamas pasikeičiant sudarius daugiau nei dvi komandas!

7

Privačios poilsio erdvės

Švenčiant gimtadienį Lazertrone priskiriamos privačios poilsio erdvės. Žaidimų metu poilsio erdvėse galite leisti laiką kartu su kitais atvykusiais svečiais. O pasibaigus žaidimams turėsite papildomo laiko aptarti įspūdžius prie picos ar gimtadienio torto!

8

Paprastas užsakymo procesas ir užkandžiai

Rezervuokite laiką internetu paspaudę mygtuką užsakyti! Jūsų patogumui užsakymo metu galite išsirinkti tortą, picas, gėrimus ir kitus šventei reikalingus įrankius. Jeigu mūsų siūlomi produktai jums nepatrauklūs - ne bėda! Į šventę galite atsinešti maisto ir gėrimų savo nuožiūra. Jokių apribojimų neturime!

9

Pramoga visiems ir visoms progoms

Vakaras su draugais? Įmonės šventė? Gimtadienio proga? O gal ekskursija su mokiniais? Lazertronas pritaikytas įvairaus amžiaus grupėms ir visoms švenčių progoms! Lazertrone geras laikas ne tik jums, bet ir jūsų draugams!

10

Aktyvus žaidimas lazeriais

 

Lazerių erdvė Lazertronas – tobula pramoga aktyvaus laisvalaikio ir komandinių žaidimų mėgėjams!

Pramoga puikiai tinka tiek mažiesiems, tiek suaugusiems. Žaidimo tikslas – įveikti kitą komandą eliminuojant priešininkų žaidėjus visiškai nekenksmingų lazerių „šūviais“. Pojūčius ir emocijas sustiprina Lazertrono erdvėse veikiantys dūmų, lazerių bei šviesos efektai. Po šios aktyvios pramogos ilgam pasikrausite teigiamų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių. Nėra ko laukti – pasikvieskite savo draugus į mūšio lauką!

Artėja vaiko gimtadienis ir nežinote, kuo jį nudžiuginti šiemet? O gal rengiate klasės ekskursiją, įmonės šventę ar ieškote tobulos vakaro kulminacijos būriui draugų?  Jeigu dar nebandėte lasertag žaidimo lazeriais – čia tai, ko seniai ieškojote!

 

Lazertronas yra saugus, paprastas ir tinkantis visiems!

 

Nors žaidimas reikalauja tikslumo, baimintis, kad nesate gimęs snaiperiu, neverta! Ant kiekvieno lazerinio šautuvo yra specialus taikiklis, padedantis lengviau nusitaikyti.

Būtent dėl paprastumo, saugumo ir to, kad nereikalauja papildomų įgūdžių, lazerių žaidimai yra pamėgti ir mažų ir didelių visame pasaulyje!

Kiekvieno šautuvo apkaboje telpa skirtingas kiekis kulkų, taip pat nuima skirtingą kiekį gyvybių, o tai padaro šį lazerių žaidimą žymiai įdomesnį. Kulkos dėtuvėje bei gyvybių skaičius yra matomos šautuve esančiame ekrane, tad galite visada galite stebėti savo padėtį mūšio lauke. Žaidėjai pagal savo žaidimo stilių gali patys pasirinkti norimą apkabų bei gyvybių skaičių prieš prasidedant žaidimui.

Lazerinis šautuvas tesveria 800-1000 gramų, todėl žaisti yra patogu ir paprasta. Ant jo yra įtaisytas taikiklis, todėl pataikyti sudėtinga nėra.

Vaiko gimtadienis, vakaras su draugais, įmonės teambuildingas, o gal net žaidimas jūsų pasirinktoje vietoje? Žaidimas lazeriais vienas geriausių pasirinkimų jūsų šventei!

Rezervuok
žaidimo
laiką

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.