Žaidimas lazeriais

Žaidimo eiga

Komandų sudarymas

Instruktorius užregistruoja atvykusius žaidėjus ir padeda pasiskirstyti į lygias komandas.

1

Instruktažas

Paaiškiname šautuvų veikimo principą, žaidimo struktūros ir saugumo taisykles.

2

Prasideda mūšis

Žaidėjai žaidžia trumpas 10–12 minučių kovas. Prieš prasidedant kitam žaidimui aptariame rezultatus ir komandos pasikeičia startinėmis pozicijomis.

3

Žaidimo scenarijai

Kas kelis žaidimus pasikeičia žaidimo scenarijus. Žaidimas palaipsniui sunkėja parenkant vis sudėtingesnius nustatymus ir šaudymo stilius. Galite būti komandos puolėjas, snaiperis ar net gydytojas!

4

Rezultatų apžvalga

Pasibaigus paskutiniam žaidimui visus žaidėjų taškus susumuojame ir juos draugiškai aptariame. Nepamirštame ir tų, kurie ne tik buvo taikliausi, bet ir tų kurie žaidė taktiškai, efektyviai bei saugiai.

5

Vaišės ir gėrimai

Prieš prasidedant žaidimams galima įsikurti poilsio erdvėse, kuriose nežaidžiantys šventės dalyviai gali ramiai pabendrauti. Žaidimo aikštelės įrengtos greta poilsio erdvių, tad visada galima per pertraukas atsigerti ar greitai pasistiprinti atsineštais užkandžiais. Pasibaigus žaidimams lieka papildomas laikas tortui.

6

Žaidimas lazeriais

 

Lazerių erdvė Lazertronas – tobula pramoga aktyvaus laisvalaikio ir komandinių žaidimų mėgėjams!

Pramoga puikiai tinka tiek mažiesiems, tiek suaugusiems. Žaidimo tikslas – įveikti kitą komandą eliminuojant priešininkų žaidėjus visiškai nekenksmingų lazerių „šūviais“. Pojūčius ir emocijas sustiprina Lazertrono erdvėse veikiantys dūmų, lazerių bei šviesos efektai. Po šios aktyvios pramogos ilgam pasikrausite teigiamų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių. Nėra ko laukti – pasikvieskite savo draugus į mūšio lauką!

 

Lazertronas yra saugus, paprastas ir tinkantis visiems! Nors žaidimas reikalauja tikslumo, baimintis, kad nesate gimęs snaiperiu, neverta! Ant kiekvieno lazerinio šautuvo yra specialus taikiklis, padedantis lengviau nusitaikyti.

Būtent dėl paprastumo, saugumo ir to, kad nereikalauja papildomų įgūdžių, lazerių žaidimai yra pamėgti ir mažų ir didelių visame pasaulyje!

Kiekvieno šautuvo apkaboje telpa skirtingas kiekis kulkų, taip pat nuima skirtingą kiekį gyvybių, o tai padaro šį lazerių žaidimą žymiai įdomesnį. Kulkos dėtuvėje bei gyvybių skaičius yra matomos šautuve esančiame ekrane, tad galite visada galite stebėti savo padėtį mūšio lauke. Žaidėjai pagal savo žaidimo stilių gali patys pasirinkti norimą apkabų bei gyvybių skaičių prieš prasidedant žaidimui.

Lazerinis šautuvas tesveria 800-1000 gramų, todėl žaisti yra patogu ir paprasta. Ant jo yra įtaisytas taikiklis, todėl pataikyti sudėtinga nėra.

Rezervuok
žaidimo
laiką

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.