Saugumas

Lazertronas yra saugus, paprastas ir tinkantis visiems!

Saugumas – mūsų prioritetas! Ne paslaptis, kad daugelis komandinių šaudyklinių žaidimų dovanoja ne tik gerus prisiminimus, bet ir papuošia kūną nubrozdinimais ir mėlynėmis, kurios apie žaidimą primena dar kelias savaites. Tačiau žaisdami Lazertroną galite būti visiškai ramūs. Ir nors komandinis šaudymas lazeriais skamba grėsmingai, šis žaidimas ne pavojingesnis už Monopolį!

 

Jei į jus pataiko, o jūs nebeturite gyvybių, daviklis užsidega raudonai ir perspėja, kad privalote pasitraukti iš žaidimo. Štai ir viskas – visiškai neskausminga!

Lazeriniai šautuvai neturi jokių kulkų ar specialių užtaisų, kurie gali užgauti ar sužeisti. Jie yra lengvi ir patogūs, todėl net ir mažiausiems žaidėjams nekyla keblumų laikyti lazerinį šautuvą rankose.

Lazertronui žaisti reikalinga įranga yra lazerinis šautuvas ir davikliukas, kurį žaidėjai užsideda ant galvos. Ši įranga yra lengva, belaidė ir interaktyvi bei nuolat reaguoja į vykstantį žaidimą.

 

Beje, norintiems žaisti Lazertroną nereikia jokios specialios aprangos, kuri paprastai būna sunki ir ne visada patogi. Čia puikiai tinka jūsų mėgstami drabužiai – svarbu, kad jaustumėtės patogiai ir niekas nevaržytų judesių. Be to, lazerių erdvė yra sudaryta iš minkštų pripučiamų kliūčių, todėl net ir atsitrenkus neskauda.

Nors žaidimas reikalauja tikslumo, baimintis, kad nesate gimęs snaiperiu, neverta! Ant kiekvieno lazerinio šautuvo yra specialus taikiklis, padedantis lengviau nusitaikyti.

 

Būtent dėl paprastumo, saugumo ir to, kad nereikalauja papildomų įgūdžių, lazerių žaidimai yra pamėgti ir mažų ir didelių visame pasaulyje!

 

Lazertronas – puikus pasirinkimas vaiko gimtadienio šventei, įmonės vakarėliui ar teambuildingui, žaidimui su draugais ar net klasės ekskursijai.

Rezervuok
žaidimo
laiką

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.