Ką dovanoti vaikui gimtadienio proga?

dovana vaikui

Kiekvieno vaiko gimtadienio dovana turėtų būti parenkama atsižvelgiant į vaiko amžių, pomėgius ir individualius poreikius. Svarbu atsižvelgti į vaiko asmenybę. Gimtadienio proga norisi nustebinti ir pradžiuginti mažąjį jubiliatą, o interneto platybėse galima rasti tūkstančius dovanų idėjų, tarp kurių nesunku pasiklysti.

Vaiko gimtadienio šventė yra ypatinga proga tiek pačiam mažyliui, tiek jo šeimai ir draugams. Norint sukurti išties įsimintiną ir linksmybėmis pilną dieną, svarbu atsižvelgti tiek į gimtadienio šventės organizavimą, tiek į tai, ką dovanoti. Tad kaip derinti šias dvi svarbias šventės dalis, kad vaiko gimtadienis taptų nepakartojamu įvykiu?

Tad kaip nuspręsti, ką dovanoti vaikui gimtadienio proga?

Organizuojame nepakartojamą šventę

  • Rinktis ar leisti išsirinkti? Tai, kaip švęsite, turėtų priklausyti nuo vaiko pomėgių. Jei mažasis mėgsta aktyvias pramogas, nepulkite organizuoti rankdarbių pamokėlės. Svarbiausia – pasiūlyti keletą idėjų ir leisti vaikui pačiam išsirinkti, o jeigu norisi staigmenos – įsiklausyti į vaiko pasakojimus apie mėgstamas veiklas.
  • Šventės vieta. Gimtadienio pramogas galima rinktis atsižvelgiant į svečių skaičių ir vietą. Žaidimų kambariai, lauko pramogos ar net pramoga su lazeriais sodyboje gali tapti puikiu pasirinkimu. Taip pat nepamirškite, kad pramogų organizatoriai ne tik suteiks smagų užsiėmimą, bet ir sukurs išskirtinę atmosferą.
  • Šiltuoju sezonu. Jeigu turite galimybę švęsti lauke, galite surengti net olimpines žaidynes savo kieme. Lazertronas komanda, atvykstanti į jūsų pasirinktą vietą su visa reikalinga įranga, gali praturtinti šventę neįprastomis pramogomis.
  • Tėvų dalyvavimas. Nepamirškite, kad vaikams svarbi ne tik šventė, bet ir jūsų dėmesys. Dalyvavimas žaidimuose ir aktyvi bendravimo dalis yra nepaprastai svarbi. O kaip suplanuoti nepamirštamą vaiko gimtadienį – daugiau patarimų rasite čia.

Renkame dovaną

Vaikas patikslins. Sprendimą visuomet gali palengvinti pats vaikas, dažnu atveju jis jau turi viziją, kokios dovanos gimtadienio proga norėtų. O jei šiemet nusprendėte savo atžalą nustebinti, pasirūpinkite gimtadienio dovana, kuri atitiktų vaiko pomėgius. Galbūt jūsų sūnus ar dukra senai troško išmokti važinėti riedučiais, o galbūt vis nenustoja pasakoti apie naują robotikos konstruktorių – štai jums ir atsakymas, ką dovanoti. Jei dovana dar ir skatina vaiką užsiimti nauja veikla, įgyti naujų įgūdžių – nušausite du zuikius vienu šūviu.

Dovana turėtų atitikti vaiko amžių. Patys mažiausieji lauks mylimo žaislo bei džiaugsis jūsų dėmesiu, o šiek tiek vyresni, jau septynerių sulaukę vaikai apsidžiaugs gavę progą papramogauti, išbandyti aktyvią, smagią veiklą. Su šios amžiaus grupės vaikais belieka išsirinkti erdvę kur švęsti vaiko gimtadienį. Tam puikiai tiks kartingai, batutų parkai, įvairios vandens pramogos ar aktyvus komandinis žaidimas lazeriais. Apie komandinių žaidimų naudą vaikams – skaitykite čia. Rinkitės Jums tinkamiausią lokaciją ir kartu su Lazertronas lazerių erdve bus sukurtas nepakartojamas vaiko gimtadienis Vilniuje, vaiko gimtadienis Kaune, vaiko gimtadienis Klaipėdoje arba vaiko gimtadienis Šiauliuose. Tokio amžiaus vaikams ypač svarbus laikas praleistas su bendraamžiais, todėl padovanojus pramogą padovanosite ir smagias akimirkas su draugais. Jei vaikas jau paauglys, gera dovana – pinigai. Taip ne tik leisite vaikui išsirinkti tai, ko jis nori, bet ir parodysite pasitikėjimą jo gebėjimu pačiam tvarkytis su savo pinigais.

Geriausia dovana – įspūdžiai ir prisiminimai! Šiek tiek kebliau, jei keliaujate į vaiko draugo gimtadienį, tuomet dovaną gimtadienio proga išrinkti sunkiau, tačiau neverta panikuoti. Pasitarkite su savo sūnumi ar dukra, klauskite, ką mėgsta draugas. Jeigu planuojate dovanoti pinigus, pernelyg nesukite galvos dėl sumos – vaiko draugui svarbiausia, kad į gimtadienį atėjo mylimas draugas, o ne kokia suma bus vokelyje.

Jei vis dėlto abejojate, ar pinigai tinkama dovana vaikui – dovanokite čekį apsipirkimui žaislų ar stalo žaidimų parduotuvėje. Jei vaikas aktyvus, puiki dovana – dovanų kuponas pramogai. Tokį čekį galite įsigyti ir Lazertrone: pradžiuginsite ne tik gimtadienio kaltininką, bet ir su juo kartu žaidime dalyvaujančius draugus.

Renkantis tiek šventės organizavimą, tiek dovanas, svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp vaiko norų ir galimybių juos įgyvendinti. Rūpestingai organizuotas gimtadienis ir apgalvotos dovanos gali tapti šiltu prisiminimu dar ilgai šventei pasibaigus.

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.