Aktyvi pramoga ekskursijoms

Lazertronas-aktyvi-veikla-jusu-ekskursijoms.jpg

Planuojate klasės išvyką, tačiau apart Akropolio, daugiau niekas jūsų vaikų nebesudomina?

 

O galbūt nerandate būdo, kaip vaikus suvilioti fizine veikla, vietoj nuolatinio naršymo telefone? Aktyvi pramoga ekskursijoms paįvairins jūsų dieną su klase!

Fizinis aktyvumas

Laser Tag žaidimas skirtas įvairaus amžiaus grupės vaikams ir suaugusiems! Nors tai – aktyvi pramoga, tačiau kiekvienas žaidėjas nusistato savo individualų žaidimo tempą: žaidimu vienodai mėgausis ramesni ir aktyvesni vaikai. Žaidžiant nėra jokio tiesioginio kontakto tarp žaidėjų, tad vienas didžiausių privalumų  – saugumas. Taip sumažėja susižeidimų rizika, lyginant su kitais aktyviais žaidimais. Naudojama moderni įranga – lazerinis šautuvas ir daviklis, kuris dedasi ant galvos, taip užtikrinant lengvą ir patogų žaidimo procesą. Jei žaidėjų daugiau nei 12, tuomet žaidėjai paskirstomi komandomis po 5-6 dalyvius, vienas žaidimo raundas trunka iki 12 min., po kurių vaikai tarpusavyje vis keičiasi. Jei žaidėjų skaičius 20-30, tuomet rekomenduojame užsisakyti 2 valandų trukmės žaidimą, kurio metu atvykę vaikai spės pasimėgauti veikla, atsipalaiduos ir iškeliaus kupini teigiamų emocijų!

Komandiškumo puoselėjimas

Lazertrone vaikai ne tik aktyviai praleis laiką, bet ir lavins savo strateginį mąstymą,  komandinį darbą bei bendradarbiavimą. Čia žaidžiama ne tik už save, bet ir už savo komandą, todėl vaikai tarpusavyje bendrauja, siekdami bendrų tikslų. Tokie žaidimai ugdo socialinius įgūdžius: net ir klasiokai, kurie paprastai nebendrauja, čia kooperuojasi ir suranda bendrą kalbą. Žaidime yra svarbu sutarti, kurie puls ir šaudys priešininkus, o kas bus gynėjai ir juos gins, tad bendros taktikos paruošimas padeda lengviau pasiekti bendrus tikslus. Čia svarbi nuolatinė komunikacija – keičiantis žaidimo aplinkybėms, dalyviai turi vienas kitą informuoti ir bendradarbiauti, tad po šios veiklos vaikai bus labiau susibendravę, geriau pažinę vienas kitą ir atviresni nuotykiams su naujais draugais!

Tai alternatyva tradicinėms ekskursijoms, kurios laikui einant gali pabosti – juk visuomet norisi išbandyti kažką naujo! Vaikai gaus adrenalino dozę ir gerai praleis laiką, o komandinis darbas bei strateginis mąstymas prisidės prie vaikų socialinio bei fizinio vystymosi. Raginame nelaukti ir jau dabar vaikams suorganizuoti nepamirštamą dieną – neabejojame, kad vaikai tikrai norės pakartoti ir dar kartelį čia sugrįžti!

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.