Pažintinė ekskursija ar smagi pramoga? Suderinkite abu!

Ekskursijos

Vaikai jau tikriausiai yra pateikę pageidavimų sąrašą ekskursijoms, bet jūs vis sukate galvą, kur juos nuvežti, kad būtų naudinga ir smagu?

 

Idealus variantas – suderinti pažintinę ir pramoginę ekskursijos dalis!

Nauda ir malonumas – viename

Mokytojams, klasių auklėtojams ir būrelių vadovams neretai tenka susidurti su dilema – kur nusivežti vaikus, kad ekskursija būtų ne tik naudinga, bet ir įdomi, smagi. Todėl planuojant ekskursijų programą, patartina ją skirstyti į dvi dalis – pažintinę ir pramoginę. Taip vaikai turės galimybę ne tik atskleisti istorijos paslaptis, pamatyti ar sužinoti gamtos pasaulio įdomybes, bet ir papramogaus, „išsikraus“ bei pabendraus su klasės draugais.

Rekomenduojama pradėti nuo pažintinės dalies: pirmoje dienos pusėje vaikai geba labiau susikaupti ir įsiminti informaciją, o antroje galima jiems truputėlį padūkti! Tobulas būdas užbaigti ekskursiją – atvykti į Lazertrono pramogų erdvę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose. Čia vaikai ne tik patobulins komandinius įgūdžius, išmoks greitai ir efektyviai kurti strategijas, bet svarbiausia – smagiai praleis laiką! Juk vaikų šypsenos bei pakeliui namo aptariami dienos įspūdžiai yra geriausias įvertinimas ekskursijos organizatoriui.

Kas Lazertrone laukia pramogautojų?

Lazertrono erdvėje tikrai tilps visa klasė ar netgi dvi! Prieš vykstant žaidimui, dalyviai suskirstomi komandomis po 5–6 žaidėjus ir organizuojamas turnyras, kuriame iš pradžių žaidžia pirma komanda prieš antrą, o sekantį žaidimą – trečia komanda prieš ketvirtą. Vienas žaidimas trunka iki 12 minučių, tad dalyviams savo eilės ilgai laukti tikrai neteks! Tokiais atvejais rekomenduojama žaidimo trukmė – 2 valandos.

Žaidimas lazeriais – ne tik būdas smagiai praleisti laiką. Čia vaikai išmoksta būti komandos dalimi, bendrauti ir bendradarbiauti su klasės draugais, lavina strateginį mąstymą, logiką bei reakcijos greitį. Be to, žaidimas saugus ir nei kiek nepavojingas – lazeriniai šautuvai neturi jokių kulkų ar specialių užtaisų, kurie gali užgauti ar sužeisti. Lazertronui žaisti reikalinga įranga yra lazerinis šautuvas ir sensorinis daviklis, kurį žaidėjai užsideda ant galvos. Ši įranga yra lengva, belaidė ir interaktyvi bei nuolat reaguoja į vykstantį žaidimą. Net ir mažiausiems žaidėjams nekyla keblumų laikyti lazerinį šautuvą rankose!
Nelaukite ir planuokite ekskursiją iš anksto! Įsimintina ekskursija, kurią norėsis pakartoti! Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime suorganizuoti nepamirštamą dieną vaikams!

 

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.