Kaip suplanuoti nepamirštamą vaiko gimtadienį?

Lazertronas pramoga visiems

Organizuoti vaiko gimtadienio šventę – tai iššūkis, tačiau labai smagus, nes tai puiki proga parodyti kūrybiškumą bei meilę tos dienos “kaltininkui”. Norint, kad gimtadienis būtų įsimintinas ir malonus visiems svečiams, reikia gerai suplanuoti. Štai keletas žingsnių, padedančių sukurti šventę, apie kurią kalbės dar ilgai.Nustatykite biudžetą.

Pirmas žingsnis – aiškus ir realistiškas vaiko gimtadienio biudžeto nustatymas. Tai padės išvengti nereikalingų išlaidų ir padės apibrėžti, kokio tipo šventę galite sau leisti.

1.Pasirinkite temą.

Vaikams labai patinka gimtadieniai, kurie organizuoti pagal tam tikrą temą. Tai gali būti mėgstamiausia pasaka, filmas ar hobis. Tema padės pasirinkti dekoracijas, veiklas ir netgi vaišes bei tortą.

2.Vietos parinkimas.

Renkantis vietą, atsižvelkite į savo biudžetą, svečių skaičių ir netgi orą. Galite pasirinkti namus, žaidimų kambarį ar organizuoti šventę lauke. Daugelyje skirtingų Lietuvos miestų yra vietų, siūlančių įvairias pramogas vaikų gimtadieniams. Rinkitės jums patogią lokaciją: vaikų gimtadienis Vilniuje, vaikų gimtadienis Kaune, vaikų gimtadienis Klaipėdoje, vaikų gimtadienis Šiauliuose. Pakeliui numatykite keletą lankytinų objektų, kurie patiks vaikams pagal jų amžių.

3.Veiklos ir pramogos.

Nepamirškite suplanuoti veiklų ir pramogų, kurios vaikus išlaikytų užimtus ir linksmus. Tai gali būti tradiciniai žaidimai, teminiai užsiėmimai ar netgi komandinis žaidimas su lazeriais. Turi yra puiki idėja bet kokio amžiaus vaikams. Daugiau apie komandinių žaidimų naudą vaikams skaitykite čia. Lazertronas siūlo įvairias pramogas su lazeriais, kurias galima užsisakyti įvairiose Lietuvos vietose. Daugiau apie galimybes ir paslaugas, kurias siūlome vaiko gimtadienio proga, galite paskaityti čia. Tai gali būti ne tik lazerių mūšiai, bet ir kitos aktyvios pramogos, kurios garantuotai paliks neišdildomus įspūdžius.

4.Kvietimai ir svečiai.

Nepamirškite išsiųsti kvietimų laiku. Kvietimuose nurodykite šventės datą, laiką, vietą ir, jei taikoma, temą ar specialius nurodymus (pvz., teminius kostiumus).

5.Maistas ir gėrimai.

Pasirinkite maistą ir gėrimus, atitinkančius vaiko amžių ir svečių skonį. Galite pasirinkti teminį maistą, kuris atitiktų šventės temą, arba išlaikyti paprastumą su vaikų mėgstamais užkandžiais.

6.Dovanos ir staigmenos.

Pagalvokite apie gimtadienio dovanas ir staigmenas, kurios padarytų šią dieną dar ypatingesnę. Tai gali būti nedidelės dovanėlės visiems svečiams ar ypatinga dovana šventės herojui.

Organizuodami gimtadienį, atminkite, kad svarbiausia – vaikų šypsenos ir džiaugsmo akimirkos. Kruopščiai suplanuotas renginys, kuris patenkins vaiko pageidavimus ir pomėgius, garantuos, kad ši šventė bus įsimintina ir linksma visiems dalyviams. Daugiau patarimų apie tai, ką padovanoti vaikams – skaitykite čia.

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.