Kiek laiko skirti pramogai, kad puikiai praleistumėte laiką?

Žaidimo laiko rekomendacijos

Lazertronas gali būti smagia gimtadienio, įmonės vakarėlio ar vakaro su draugais pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

 

Tačiau, kad tikrai ja pasimėgautumėte, svarbu pasirinkti tinkamą trukmę. Kiek laiko skirti pramogai, kad spėtumėte ne tik pažaisti, bet ir pabendrauti bei užkąsti? Žaidimo laiko rekomendacijos visoms progoms!

Gimtadienio šventei

Artėja jūsų gimtadienis? O gal organizuojate šventę savo vaikams? Renkantis Lazertroną gimtadienio progai, rekomenduojame pramogai skirti bent valandą su puse. Jei skirsite tik valandą, šventė bus pernelyg skubota, o svečiams ir jums patiems bus sunkiau atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką. Užsisakę žaidimą valandai su puse galėsite švęsti be streso, daryti pertraukėles užkandžiams bei gėrimams. Esant norui, suaugusieji gali leisti laiką mūsų poilsio erdvėse, o mes papildomai skirsime jums 30 minučių, per kurias galėsite užpūsti gimtadienio žvakutę, pakelti tostą ir suvalgyti gabalėlį torto.

Vakarui su draugais

Lazertronas – puikus pasirinkimas nuotaikai pakelti prieš audringą vakarą mieste ar smagiam pagrindiniam vakaro akcentui. Vakarui su draugų kompanija geriausia skirti valandą arba valandą su puse. Taip spėsite ne tik pažaisti, bet ir turėsite šiek tiek laiko poilsiui, aptarimams, picai ar kavai.
Kadangi suaugusieji dažnai yra mažiau aktyvūs nei vaikai, ilgesnius nei valandos su puse žaidimus rekomenduojame rinktis tada, kai žaidėjų skaičius viršija maksimalų ir žaidimai vyksta pakaitomis. Žaidžiant pakaitomis dalyviams laikas neprailgsta, nes žaidimai yra trumpi, o savo žaidimo galima laukti poilsio erdvėje kuriant strategijas!

Įmonės vakarėliui ar teambuildingui

Organizuojant įmonės šventinį vakarėlį ar teambuilding’ą, tai, kiek laiko skirti pramogai spręskite pagal žaidime dalyvausiančių kolegų skaičių. Jei dalyvių skaičius didelis, rekomenduojame pramogai skirti dvi valandas arba daugiau. Taip pažaisti spėsite visi, nes esant didelei žmonių grupei žaidimas vyksta pakaitomis. Na, o jei dalyvių planuojama nedaug – pramogai gali užtekti ir vienos valandos.

Taip pat, norėdami sutaupyti laiko, užsakymo metu visada galite pasinaudoti mūsų „šventės komplektavimu“. Taip jums nereikės papildomai sukti galvos dėl užkandžių, nes atvykus pas mus viskas bus jau paruošta.

Kad ir kokią žaidimo trukmę pasirinksite – nesuklysite pasirinkę Lazertrono pramogą. Tikimės, kad žaidimo laiko rekomendacijos jums naudingos ir lauksime jūsų Lazertrone!

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.