Tegul kolektyvo Kalėdų vakarėlis pagaliau būna smagus!

Teambuilding

Teambuilding ar paprastas kalėdinis vakarėlis? Gruodžio mėnuo įprastai laikomas Kalėdų karštinės sinonimu.

 

Tai – skubėjimo kupinas laikas, kai bandoma suspėti pasirūpinti namų dekoracijomis, šventinėmis dovanomis ir aplankyti visus įmanomus vakarėlius. Kalėdinis darbo vakarėlis – ne išimtis. Deja, jo scenarijus dažnai prasilenkia su kalėdinių filmų scenomis, todėl ne visi laukia TOS dienos…

Pažinkite vieni kitus artimiau

Galbūt retai kada nesusimąstome, tačiau su kolegomis praleidžiame didžiąją dalį savo dienos, todėl itin svarbu gerai pažinti vienas kitą ir sukurti gražų, šiltą tarpusavio ryšį. Niekada nežinai – galbūt kada nors prireiks kolegos pagalbos, o gal jis kada nors taps tavo geru draugu?..

Susipažinti padeda ne tik pokalbiai apie orą prie rytinio kavos puodelio, bet ir komandos susibūrimai. Tai neprivalo būti oficialus susitikimas meeting room‘e – kartą per mėnesį ar kelis ofise galite surengti stalo žaidimų vakarą, protmūšį ar kartu išeiti į miestą!

Nejaukius pokalbius keiskite į smagias pramogas

Kai kurie žino tą jausmą, kai net ir dirbant ne vienerius metus, darbo kalėdiniai vakarėliai priverčia jaustis nejaukiai… Taip nutinka, jeigu „vakarėlį“ vadiname priverstiniu susodinimu prie bendro stalo, nejaukiais bandymais juokauti ar skatinimais pasidalinti savo kitų metų planais.

Kad taip nenutiktų, praskaidrinkite savo Kalėdinį teambuilding smagia pramoga, pavyzdžiui, apsilankymu lazerių erdvėje! Suorganizuokite kolektyvui kupiną įspūdžių išvyką į Lazertroną ir sužinosite, kurie kolegos yra geriausi strategai, patikimi sąjungininkai, puikūs diplomatai ar komandos lyderiai.

Ši pramoga skatina komandinį darbą bei padeda sustiprinti tarpusavio ryšį! Žaidimą surengia ir prižiūri mūsų instruktoriai, o dalyviai, nemėgstantys aktyvaus laisvalaikio, gali naudotis mūsų poilsio erdvėmis – ten pabendrauti, pasivaišinti atsineštais užkandžiais ir pan.

Tai, kaip ir viskas aišku – užuot 16-ąjį kartą žaidus negailestingąjį UNO ofise, metas vykti į Lazertroną!

soc. ikona soc. ikona soc. ikona soc. ikona
.